Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ajánlanám a sajátom, meglepetések helyett
...azon vagyok. De a motor vásárlást nem lehet elkapkodni ...ááhhhh...jól körül kell nézni. Marhára nem mindegy milyen motorra teszem a seggem.
Köszi...köszi...köszi! Igérem úgy teszem vissza, ahogy volt + pár száz kilométerrel! Egye fene, még a tank is tele lesz
Vagy vegyél
Aztán jól szakértse ám meg
Holnap megyek dolgozni, motor a garázsban, kulcs az asztalomon, vigyed Mire hazaérek rakd vissza úgy ahogy volt, teli tankkal - ahogy van

Hmmm teli van tankolva?
Ok! Légyszi add kölcsön a motorod nekem!
Most hívott a kárszakértő!
Holnap reggel jön!
Motoroztam ma egy rohadt jót. Zánka - Tapolca kanyargós, meg Sümeg felé. Meg voltam egy idősebb cimborával bauxitbányánál.
Nem finomkodtam a gázzal, mivel élvezetes kanyarok voltak
108 km / 6,25 liter - nem egy rossz fogyasztás
Továbbá levadásztam egy ZZR600, a tulaj illetve barátnője sárbogárdi, remélem idetalálnak
Zizi repül mint állat, és végre elkezdett kopni a gumi széle is
Ha a hűtő aljáról lehúzod a csövet,nagyobbik része lejön.
Én is csak így tudom leereszteni.
Hali

250-es ziziből hol kell leengedni a hűtővizet?
Uff nincs mailod, irjal nekem mailt, valaszolok, nem szeretem nyilvanosan kirni a mobilom, de regi tagoktol ha tudok vmelyik telszamat enyemet is megkapod. Elso cel Dobogoko lesz
Lehet kicsit csuszok, emailt nezz kuldok mobilszamot.
Pppffff. Lehet jobb is, hogy nem tud apróbb részleteket, mert két hétig sem kerülne haza...
Lehet ha elég sokat hisztizik inkább hazaküldik, csak ne rontsa ott a levegőt és a többi beteg állapotát
hát mesziről látta de a váz is tört és az első villa benne volt a hütőbe haverjai elvitték valami raktárba de még nem beszélt velük szegény ugy gondolja 7főn jön haza de fölvilágositottam hogy nekem 1 uj mütét miat egy7ig dekoltam a fehércsempés nemtudokaludni szobában
Gondolom most ez a legnagyobb problémája szegénynek
Motorja gondolom K.O.....
utánna járok neked megkérdem Pipit
Kötyike
Egy hülye autós miatt nem fogom megtudni, mennyi cirmos lett
hát jaja átadom
Vajon miért nem fogunk most sokan meglepődni... Szomorú, hogy mindig ez van.
Pipinek gyors gyógyulást!
aszondja a Pipi kétfajta vallomás van az övé meg az autósé aki látta az esetet(autós)elhajtott szegény aszonta majdnem meglincselték hogy már megint a motoros és közben ez a barom fordult elibe még jó hogy oda ment két cimborája
15.00-ra ott leszünk, megyünk! Tényleg szép az a rész az erdő alatt...
a robogósok egy külön állatfaj....tisztelet a normálisoknak
A bicajosokat kihagytad. Na azok aztán még az állatok.
Mindezek ellenére tegnap este fele majdnem egy robogóst vasaltunk ki autóval, mert az idióta barom hátra ugye nem néz, mindenféle jelzés nélkül meg bekanyar balra...
Szerencsére már látszott elég messziről hogy töketlenkedik és tervez valamit, úgyhogy lassítottunk, de szívem szerint kiszálltam volna és egy olyan isteneset lekevertem volna neki. Mert ugye ha elgyúrjuk a sofőr megy a sitte én meg életem végéig süthetem neki a rácsos sütit
zsúfolt helyen már magában veszélyes a motorozás......