Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Krosszolni mehetünk bármikor!

Kinézhetünk a ringre. Úgy is egy csomó kérdésem van.
Ebbben biztos vagyok!
Én is nagyon megszerettem a Yamahát az RN12-vel, de szerintem ebben sem fogok csalódni! Én szinte lázban égek, sőt remegek + mosolygok amikor ráülök, mert tudom nem csalódok benne sosem...:-))

Hát ez mind én vagyok, jeeee!

Bazz, menjünk már krosszozni. múltkor megnéztem ezeket a képeket és tisztára felpörögtem. azóta nem volt rajtam a krossz cuccom.

Voltál kint tegnap?
Este kimegyünk ringre?
Na de ezekkel mi van?
persze, h pozitív értelemben. Akárhányszor megyek motorozni mindig vigyorgok a sisakban. Ahogy még 200-ról megindul, vagy ahogy le kell nyomni az elejét, h ne emelkedjen el mindig, vagy ahogy keréken viselkedik. Barátságos, de mégis brutális. ha akarod 50-el gurulgatsz vele 6.-ikban tök kényelmes pozícióban, vagy ha akarod füstölő gumival gyorsítasz ki. Imádom. 2000 óta vannak jó motorjaim, évi 15,000-et motorozm min. és a 19-es eddig minden motoromat veri minden értelemben. Meg mindenféle ezressel mentem már, BakondiG CBR RR-je állta hozzá a legközelebb.
De azért még ne leszabályzásig?:-) A meglepetést pozitív értelemben értetted ugye? Te megvagy vele elégedve?

Imádom / imádtam mindkettőt...
ha benne van az új olaj, akkor nem kell 1500 km-ig várni.
De azért csak okosan, nekem 2 év után is tud meglepetéseket okozni.
Tök kösz!
Ma már odavágok neki, már amúgy sem bírtam volna sokáig a cirógatását! Nagyon kíváncsi vagyok rá...
v ki tud nekem küldeni egy iwiwmeghivót a reeeman@freemail.hu ra?
PC + szűrő + katalizátor ki + exup motor leköt + pados hangolás.
Ez helyrerakja.

De mondom próbálgasd, kezd el nyelezni.
Ne motorozz csak a tengerparton. Ott nem olyan ritka a levegő, mint a mátrában Chriss-nél!
Dodi75,

az baromság h 1500 km után "mutatja meg az igazi énjét", nem fürdős kurva ez...
Alacsony fordulaton tűnhet úgy h nem ránt akkorát, mint a 06-os, de ez csalóka, mert a motor erősebb és könnyebb. Ez azért lehet, mert mint írtam a múltkor két nagyobb teljesítménylápcső van benne, míg a 06-os egyenletesebben adta le - és lineárisabban is jött meg - az erőt. Ráaadásul ez már azért lett 16 szelepes a 20 helyett, mert ezzel is az alacsony fordulati nyomatékot próbálták növelni. 1000 km megvan, kezd el neki nyelezni. 20-30-40%-os gázállásoknál nem sok minden történik, kezd el neki húzni. Az elektronikus gázkar ebbe nem szól be, vagyis csak annyira, h te hiába húzol teligázt, az ECU máshogy vezérli az injektort. Ez onnan látszik a leginkább, h ha van benne PC, akkor teligázon a gázállást jelző ledeknek csak a 3/4-e gyullad ki. De erről Ágó többet tudna mesélni. Gyere le Siófokra és megyek vele egy kört, akkor kiderül.

Megtörtént az 1000 km-es szervízem... A szervízben azt mondták, hogy a motor, 1000-1500 km után mutatja meg a valódi énjét. ?
A "lapot" még mindig nem úgy veszi a 2007-es R1, mint a 2006-os (gázreakció egy kicsit "lassú").:-( Lehet, hogy ez az új gázmegoldás miatt ilyen?
Kíváncsi lennék Zema véleményére!
Előre is köszi!
Én két éve láttam az autóvárosban. Azt hiszem mitsubishi autókat árult, viszont kemény volt akkor is.
És mit tudok tenni vele?



Kb. fél éve láttam utoljára ezt a filmet, a cool-on ismételték ezt az adást a balázs sóból. Beszarás. Ekkora balfaszt. Ritka nagy idióta volt xenon Balázsunk...

A nyugatiban is nyomatta mindig a faszságait. Mondjuk én 2006 óta nem láttam.
Mert biztos a Fényezővel bratyiztál és nem az MMM-el!
Bazmeg itt mindenki nyugatis volt, mégse ismerek senkit?!
dodi75: annak inkább az a baja, hoyg nem jó a levegeő/üzemanyag keveréke alapjáraton és a kis gázállásoknál (is)
Persze, hogy ismerjük. Még a nyugatiba járt ki.
Viszont hatalmas történetei voltak.
Neki már kevés volt az R1!
Fricivel elhitettük vele, hogy jön az R2, utána már azt mesélte mindenkinek, hogy egy haverja meg is rendelte.
Nagy kamugép a srác, de jókat nevettünk rajta!
Olyan, mintha nagy lenne a holtjáték és nem akarná egyből felvenni a gázt!:-(
Abban reménykedek, hogy 1500 km után változni fog, ha már egy kicsit jobban meg tudom hajtani...
Menjetek már a faxomba!
Ti ismeritek a Xenon Balázs-t?!

10 éve ismerem.... mondjuk 2-3 éve már nem láttam.....