Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Á ez nem én vagyok.
Én pont interjúra mentem Chrishez. A jövő havi MMM-ben lesz benne a cikk.
ha siet akkor miért fékez?
Tegnap BakondiG sietett vhova!
Akkor én se megyek, mert az én apukám erősebb!
Gondolom innentől kezdve borul majd a sor
Én biztos nem fogok egy levegőt szívni Chriss-el, úgyhogy jó szórakozást!
Én csak arra lennék kiváncsi hogy talin is igy fog viszonyulni egymáshoz az eregy társadalom? :S
Szevasztok eregyesek. Ritkán van itt forgalom, nekem is csak megy a gép szépen hiba nélkül, max a kipu hullik szét. De a műsor jó, "anyátok közt" vagy egyenértékűt nem nézek, de ezt élvezem
Chriss menj mosd le a gépet, most van lágy esővíz leöblíteni, hogy ne legyen foltos és közben ismételgesd: senki nem utál; senki nem támad nem kell védekeznem
Jesszus Chriss,hagyd már abba...
Saját magadat hozod kellemetlen helyzetbe,azzal,amit itt művelsz... Először kicsit magadat nézdd meg kívülről,mielőtt mást fikáznál,mert beléd is( ahogy belém is) beléd lehetne kötni millió dolog miatt.A legkisebb gond a helyesírás (lessz,utsza),de az,hogy belekötsz olyan emberekbe,akikbe nem kellene,akik elég sok jó infót adtak eddig Neked,Nekünk,az már kicsit sok!Big pl mit vétett?Buzigyerek?Kicsit fordulj befelé a sarokban,aztán gondolkodj,és ha úgy gondolod,akkor gyere vissza egy nagy Sorry felirattal a homlokodon! Persze olthatsz most engem is,de Te is tudod,hogy most oltárit hibáztál,és a minimum az,hogy elnézést kérsz!
Még egy dolog,Pöcsridernek

"Azt azért még el szeretném mondani, hogy én sem vennék más gumit olyan murvás utcába, mint a tiétek"

Te az utszátokban szoktál motorozni? .......akkor hajrá.
A 27-ről offoltam magam.
Jobb ha nem kerülünk egy stábba offriderrel.

Ha Ő nem kötne Rám,akkor Én teszem meg és abból csak a"vita"lenne.
"én sem vennék más gumit olyan murvás utcába, mint a tiétek. (régebben ezt úgy mondtam volna, hogy tanyára jó,"

Ki a tököm vagy Te,hogy ekkora király vagy?
Mutass már valamit magadból!

Az RR gumilyát meg nem Én vágtam,úgyhogy ezt telibe szívtad,Nagykirály!
Utána esetleg tedd közkinccsé amit megtudtál...
A gyári gátlónak a baja a fix csillapítás, tehát pusztán az olajjal meg kell találni azt (0w ... 20w ), amelyik az igényeidhez passzol, ugyanakkor ha túl kemény az olaj, akkor a kormányzás is nehézkessé válik + kevés a visszajelzés az útról. A kormánycsapkodás az erő velejárója ezeknél a könnyebb gépeknél, ha lazán fogod a kormányt, nem pedig szorítod, nem viszed át a testeddel a motor hátuljára a lengést.
Köszi a segítséget! nandor@ketszeri.hu a címem. A barkácsolásnak én sem vagyok a híve, lehet, hogy egy új gátló lesz a megoldás...
Üdv négerek!

Már csecsszopó koromban is mindig a lelkemre kötötték, hogy ne gázoljak mások virágillattal körbelengedező pici lelki világába, de ez nekem nem megy, úgy látszik.

Sorry Chriss, nem tudtam, hogy te vágtad a gumit az RR-re , mert látom igen érzékenyen érintett a téma, de sebaj, mert már beszéltem a Mónikával és fogadni fog a showjában a jövő hónapban, hogy kiöntsük a lelkünket ország világ előtt. Annyit mondtam neki, hogy lehetőleg ne 27-e legyen a forgatási nap, mert akkor lenne a meeting, úgyhogy emiatt sem kell aggódni, zsírozok mindent.

Azt azért még el szeretném mondani, hogy én sem vennék más gumit olyan murvás utcába, mint a tiétek. (régebben ezt úgy mondtam volna, hogy tanyára jó, úgyhogy fejlődök - mondta már ezt a mentorom, a Csernus is - úgyhogy

Na hello, mentem tovább fikázni...
Most akkor ki a meleg?
Nem lett végigbeszélve.
Vagy inkább fogytok... Na viszlát.
valamiert angolul irnam de magyarul is megy
öröm ezt nezni,csak a röhögest nem birom abbahagyni
de örülök hogy szaporodunk

off,dolgom van
Jólvan, menj keresgélj inkább csúszókuplungot valamelyik kanyarban a mátrában!" Buzigyerek. Értelmi szintedhez meg gratulálok!
Milyen nyávogásról beszélsz,buzigyerek?

Kinek kell megyarázkodnod?

Itt a topicon keresztül tudod osztani az észt,akkor meg basztál válaszolni,.....ennyi.
Akkor legalább anyit írtál volna,hogy nem tudod a számát....ennyi

Nem itt osztod nekem az észt álandóan.
Ráadásul egy olyan témáról ami le lett zongorázva,csak Te vagy fáziskésésben.

Téma lezárva
Látom itt a dugásról megy a téma... figyelek
1. iwiwet nem nézem túl gyakran(leveleket meg szinte egyáltalán a sok körlevél miatt), amikor meg már odaértem, láttam, h itt beszéltetek
2. nem tudom a számát
3. mi a faszért magyarázkodnék ilyen hülyeségért?

Ne legyél már hisztis picsa. Nyitni fogok neked egy külön topikot "Érezzünk együtt Chriss-el" címszó alatt, ha nem hagyod abba ezt a felsőfokú nyávogást!
Megint eltértél a tárgytól
Nyaf-nyaf-nyüsz-nyüsz...