Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi szépen most néztem meg nemrég full jó k&N van benne meg kess se lenen rá de azért köszönöm
Upppsssz Manóka!Nem érdekel egy Hiflo-Filtro légszűrő? Természetesen zsír új, a dobozában van mióta megvettem !
Neeem! A km 40000-benne! De megnéztem a honlapon 50000-t ír és az ára 240 rugó!
csak 40000ft?jo ara van
a nemeteknel meg 6-800euroert megy 1 motor az meg nem 40eFT
Csákó!íme a blokk:www.starbike.eoldal.hu Boldizsárnak hívják,/nem a blokkot ,hanem a gazdit / az oldalon ott az elérhetőség, német papíros törött mociból van km-et nem tudok biztosan de valami 40.000 rémlik!Hívja föl a komád,korrekt,tudom ajánlani Sok sikert hozzá!
Ahhhha!Mostmár" értem!Én mindíg túllöttyintem egy pár decivel,és egész következő cseréig nem kell hozzányúlnom
sziasztok kéne az egyik cimbinek egy 2000-es évjáratu r1 es blok
ha tuttok valamit szoljatok sűrgőslene mert nem tud adig motorozni és az nem jó előre is köszi.
csak az ora tudasa-3ast mar nem tanulta meg
de 20%red bull hozzaadasa a benzinhez ,mind adalek az segithet,
nallam bedöntes utan jött elö hogy felvillant a olajlampa.
amugy vagy utantöltes vagy olajcsere(nallam az elöbbi valt be,mert friss cseres volt aprilisban es augusztusban jött elö)
Óra szerint 299km/h és megáll a tudomány?
EZTMOSTNEMÉRTEM"
melo- sok$$$$$$$$$$$$$$
motor -meg több$$$$$$$$$
punci---az joooooooooooooooo

de ez meg csak 2m,kimaradsz 1 kört
Ámen Atyám
kösz GAbi!
nem a zold , ezüst es a rozsaszin a nöi szin? de a feher
az nem lehet
a piros ules az inkabb MMMes
de lehet hogy ccsak utanna kell töltened.
de a viszkozitast is meri-legalabb az enyem azt is tudta
ezt kikerem am
ki kesön(telen) varasol,kora( tavasszal )szerel de kesö(öszig ) huzza

zema
inkabb az aggodas
Csá manóka! 4liter a tartalékod tehát kb............ számold ki nálam ez nyélen 45-50km-ert jelent /5.5-8littyó a min -max fogyasztás/A másik kérdésedre a válasz: olajnyomást mér tehát az "olajnyomásellenőr"
Köszönöm
Azt nem tudtam,hogy Ő volt.

Kb.egy hete hívott is,hogy szóljak Neki ha megyünk a Ringre.

Erre pafff,.......és a szivem szakad meg ilyenkor

Pedig annyira jó srác volt
Pedig mondtam Neked,hogy megyünk 6-ra gyertyát gyujtani,de ezek szerint nem tudtál még akkor róla.
részvétem, Chriss
lenen egy két kérdésem 99 es r1: hány kilómétert lehet még vele menni ha kigyullad a benzinlámpa? olajnyomás vagy olajszintjelző a lámpa? mert most összezavartak ezzel kapcsolatban...
Chriss! őszinte részvétem! én már gyujtottam érte egy gyertyát a gyertyagyujtas.hu-n
Nyugi,...most éretm haza,....élek és virulok.

Hétvégén meghalt az egyik nagyon jó haverom és egyben a közvetlen főnököm,....Agárdi Peti.

A balesetről már hallottam akkor nap csak nevet nem mondtak és így nem tudtam,hogy Ő volt,....

Salgótarjánból jött kifelé,a sebessége(ahogy tudom)250-300km/h között.
Elkapott egy autót,....esélye sem volt.
A motor kettétört,....szó szerint,....szétszakadt a mellkasa.

Amikor megtudtam,....hatalmas döbbenet.

Csütörtökön temetés