Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.vatera.hu/yamaha_r1... itt van hasidomod.... ha kell akkor leütöm neked de akkor vedd meg mert a nekem minusz pont
Énse! Ma meg Cagiva Raptorra meg egy SV650-re Egy-két kör erejéig!Bandáztuk egyet,eltelt a délután!
Nem is tudtam, hogy lecserélted a vasat egy thundercat-re!
Előfordulhat a Teszkóban is xenon, de az nem 2-3ezer lesz, mint a 2db xenonnal töltött halogénizzó. A rendes xenonhoz trafó van, meg kábelköteg, meg 15-20ezerbe kerül, míg a xenonnal töltöttek csak sima izzók.
írd meg pls az R125 topicba hogy honnan rendeled a játékokat,mert elfelejtettem elkérni a címet. köszi
Hello!Thungsram Megalightot vegyél az a legerősebb/legjobb a halogének közt.Nem festett a búrája,szal nem kék hanem sárgás a xenonhoz képest,de nagyon jól látni vele
legyen már eszed, a teszkóban nem kapni klasszikus értelemben vett xenon izzót, max xenon gázzal töltött izzót
megvettem az 55wattis xenont jó nagy sazr átbaszás olyan min t a halogén!
tescós genyó semmire nem való 16 ezer az igazi ez parasztvakítás!
agoek megoldasa az legalabb jooooooooooooooo!
Venni már megvettem... Be kéne rakni. Csak ugye minél hamarabb kéne, ezért érdekel az ő "megoldásuk" is.
Hi!
Hát sztem most ne vegyél semmit...
De azért csörögj rá, lehet h kitalál vmi okosságot.
Zemabácsi! Nem tudod véletlenül Agoék árfolyamát?
Először motorozni, kanyarodni, fékezni tanulj az R1-el, aztán majd utána jöhet a xenon, meg a többi baromság!
Hajrá!
gondlom xenon töltésűre gondolsz ha elég kékes a fénye attól már tisztul előtted az út, minek az erősebb? aki meg nem használja a tükröt annak meg max az atomvillanás tűnik fel, mikor leolvad tőle a kocsi fara
van ugyan ilyen xenonba 80Wattos is! és ha olyat vennék? nemhinném h megolvadna....
maradj csak az 55/60nál és ha csak egyik oldalon akarod, hogy világítson a tompított, akkor kösd ki az adott oldalon a 100-asnak semmi értelme nappal, esetleg a nagyobb hő megolvasztja a házat, éjszaka meg nem motorozunk
itt találsz kezelésit abban le van írva a váltófény beállítása is
újabb kérdés!
A motort H4es Xenon égővel vettem na most e za reflektorba van.. . a másik lámpába halogén van amikor elindítom a motort autómata a halogén felvillan a xenon nem! ez úgy tudom normális... kicseréltem a xenont ugyan olyan halogén -re am ia tompítottba van és amikor indítok most ég a másik oldali lámpa is! ez normális? nekem vagányabban nézett ki ha csak egy lámpa égett teszem azt ha most veszek 100wattos xenont mindkét lámpába az egészséges? nem ver le biztosítékot vagy ilyesmi? a gyári égője 55Wattos a 100as erősebb csak nem tudom h érdemes-e megvennem! 2400ért darabját!
sziasztok! új vagyok a yamahások közt! 3 napja sikerült megvennem álmaim R1-ét egy 2003as gépet! az a kérdésem akinek ilyen vasa van hogy üzemanyag lámpa amikor kigyullad mennyit megy el a gép! és amint kint van a lámpa számolja a kilómétereket:S normális esetben mondjuk 40ről indul és visszafele kéne hogy számoljon nem?
valamint, akinek van hasidomja a 2003as hoz és eladó az írjon! a motor sebességjelző fényt nem lehet állítani hogy mondjuk ne 10ezernél villanjon ki hanem később, vagy előbb?! bárkinek van valami infója vagy érdekessége a moccal kapcsolatba írjon hogy mire érdemes figyelni! Még magázódok a géppel ami így is marad egy darabig 250-es GPX után váltottam ezresre nagyon vadállat:D széles utat mindenkinek!
Igen az 6és fél km! Ha nem gyári az áttételed akkor az megkavarja...............................asszem!
Elvileg igen,úgytudom ugyan az! De jobb lenne ha utánajárnál esetleg te is!Amúgy 3000,a bolti ár asszem 5 körül van!
Valaki tegnapról. Bp VII. ker. Rózsa u. utca parkoló gyönyörű szép fehér-piros R1 Valaki?
mi píz, meg jó e 2001-be?
Gabi figyelj már ööö van a kilóméter óra számláló én nekem aszisze mgyorsan méri a kilómétereket de leht én vagyok a hülye.... tehát van a pl a trip 1 : kiirja pl hogy 6.5 az 6 kilóméter 500 métert jelent