Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Irígykedni sem lehet?
Joe(nn) Deer
Féltékeny vagy bigbráner?
Itt most motorokról beszélgetünk nem traktorokról, bocsesz...
nekem pályán olaj 300km/l benya 15l/100km ugyhogy csitt!ellenben leszarom mert élvezem amit cserébe kapok
És ha igen, az kit zavar?
Mer.
-csak ha ha olyan bukóval használod, amin szarvak is vannak.
-az attól függ h a motor is ugyanabban a kanyarban van e.
-azt a kanyarvadász motort? viccelszbolondozol?
-Nem. Héberül. SCUD dialektusban.
-Tavaly elesett sepang-ban, akkor hagyta abba.
-an(n)ál igen, a kéknél nem.

xenon+mod... nagy az isten állatkertje, vagy csak a kerítés alacsony? Néha úgy érzem ezek az arcok direkt azért jönnek, h ne unatkozzak.
Ez most szerelmi vallomás volt?
Én márkafüggetlen tulaj vagyok már csak a Kawa és a Suzuki hiányzik a "gyüjteményből"

Roger
Nincs mese, be kell cserélned egy gs500-ra!
neked is van baszod, úh a pofádatbefogod!
kösd ki....
Dobfelszerelés eszi az olajat, ehhe
M'ér'?
-A GSöcsi kevesebbet fogyaszt?
-Kanyarban is?
-És ha csak egyenesben használnám?
-Az economy angolul van?
-Nagyanyád is pályázik?
-Gyorsabb mint ződ?

HA te nem lennél, sokkal kevesebbet érne ez az egész világ Mindig tudod, hogy mikor és kinek kell megmondani a frankót. Ánbilivöból!
De tudhatnád egyébként, hogy a mai világban egy, nem két nagyon fontos dolog van a motorosok körében: 1. xenon legyen rajta 2. mod-kapcsoló, hogy az ezrest a szomszég herpeszes ödönkéje is kipróbálhassa
Én nem nézem a fogyasztást, de jelenlegi anyagi helyezetemben eléggé kellemetlenül érint, mikor kigyullad az a szar és haza kell mennem, mert kell másnapra is a lé.
Castrol R4 SBK-ot sem eszi, de azt ne tegyél bele, mert 2,000 km után már nem fogsz tudni váltani, meg zakatol is tőle rendesen.
Próbáld ki a Zema féle olajat vagy az olcsóbb Castrol Actevo GP 20W50-et, hátha beválik, nekem megfelelt 6000 km-enkénti cseréhez....nem ette, ha igen akkor is csak észrevehetetlen mennyiséget.
Ja, ez igaz.
De lehet h ezé' mert te úgy mész vele mint nagyanyám.

Amúgy sose értettem ezt a mennyit fogyaszt kérdést egy 1000-es sportmotor esetében. Mi a faszom ez, melegek gyülekezete? Vagy terézanyu kis csapata? Vagy géesöccá topic? Economy fájterek vagytok? Leszarom h 140-150-et, vagy 170-et megy el egy tankkal. Aki nem tudja tankolni és ezen spórol, meg agonizál az vegyen 250-es banditot, vagy gsheartattack500-at. Ez nem arra van. hanem h basszad neki, ha ez azzal jár h eléget egy kis szénhidrogént, hááát urambocsá'. Amíg a föld kőolajkészletei nem fogynak el, addig kell baszni neki, utána majd lehet siránkozni!

Urban camo még nincs kész, még gyűjtöm a fényezők ajánlatait.
Nekem ezt a kurv@ yamalube-ot úgy falja mint ló a cukrot... Ma is rátöltöttem 4 decit.
Jóvan, de neked is meg bignek is az újabbik szar amerikai van azé'. Mi eddig a faszául összerakott széppicsájú '02-03-asról beszéltünk, te nagyon urban camo! Kész van már a festésed?
nekem olajat nem eszik egyáltalán (Motul 5100 300V), de 140-nél gyullad ki és max 40-et megy el.
Csak nekem eszik ilyen kurva sokat? Legjobb esetben is 170-180km-nél kivillanok és utána max. 32km.... Az olajfogyasztás már csak plusz...
A sok egykeró rádob Amikor Zakopane-ba menetem túrázni akkor 2 személlyel oldaltáska hátizsák tanktáska tele...akkor 5 liter volt túratempóban....
Nálam a "The One" fogyasztása utcán: 5 - 8.5 között, de nagy átlagban 7-eket evett. Ringen viszont 11-12 litert mértem.
200 km környékén villant ki a sárga utcán, ringen 120 környékén.
Sárgában valóban el tud menni 50 km-t.
Azért számolja a km-eket az "F" trip mert ha kened a gépnek és nem figyelsza műszerfalra (a forgalomra érdemesebb sokszor) csak később akkor látod mennyi km-t tettél meg a "tankolni kellne sárga lámpa" felvillanása óta. Nekem egy erősebb mátrázás után 36 km után kifogyott a benzin. De olyan 50 km-t számolhatsz normális tempónál. Ha normál tempóban 120-as túratempó közlekedsz folyamatosan akkor elmegy 5 literből a gép 100 km-t, szóval 300 km után villan fel a sárga lámpa.....ha kened neki akkor 9.5 lityit megeszik....ettől többet nem tudtam kihozni belőlle a ringen....jó kis gép. Ha teheted rakjál rá Pirelli supercorsa-t, azzal érzi jól magát....