Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm neked is.
Te azért mész csütörtökön?
Köszönöm szépen.

Akkor én sem megyek. Majd ha jó idő lesz!
3-án nem tudok menni, mert Sárváron lesz MMM továbbképzés.
Hétvégén készen álltam.
rózsaszínben szebb

boldog névnapot
Azért az is érdekes, h te mindig ilyen - "kicsit más" - eseményekre jutsz el... Hogy van ez? Ezt is MMM szervezte...? Annak a fotósa vagy még mindig?
G!
Először is boldog névnapot, vendégem vagy egy pohár vízre.
Nem megyek ilyen időben, jelenleg nálam havas eső van. Tartós 15 fok alatt nem megyek sehova. Még ha aznap süt is a nap az aszfalt biztos koszos, vizes és főleg hideg lesz. Már lemondtam a regisztrációt, és jelentkeztem jövő hét péntekre (3-a), a délutáni csoportba. De ott már csak az utcai brigádban volt hely, a licenszesek már fullra teli vannak, úh majd megint kerülgetem a túramotorosokat.
Ki ez a meleg ezeken a krosszos képeken, magadról tegyél fel baszod! Krosszozni nem megyek 26-án, de kajálni mehetünk, ha már hétvégén bepunnyadtál.
Végre helyrehúztam a színeket. Élőben inkább ilyen volt!
Lehetséges!
Köszönöm!

A csík azért van ott, mert ez egy meleg verseny volt! Egyedül Ő volt felöltözve, a többiek mind meztelen motoroztak! De lehet Zemának ez vonzóbb mint a ring.
Vagy két durva sárga!
Boldog névnapot!

A baloldalira szavazok a jobboldali homo azzal a rózsaszín csíkkal!
Zema:
Csütörtökön állítólag nem lesz túl jó idő! Így is megyünk a Ringre?
Ha nem, akkor helyette elmehetünk krosszozni valahova!
Te mit mondasz?
Vagy már beindult a tavasz a meleg bárban?
Vagy hogy?

Melyik?
Kedves Zseby!

Köszönöm szépen a köszöntésed!
Helló.
Nem tudja valaki hogyan kell 98-99 es R1 müszerfalat átállítani mérföldröl km/h ra?
üdv. szerintem ugyanaz a 98-01 karbilya nem tudom miért nem ugy hirdettem hogy 98-01 köztibe pedig valószínű hogy ugyanaz , talán a váltójuk egy picit más a 98-99-nek bár lehet hülyeséget írok. vannak itt a fórumban akik vágják ezt a témát valakit kérdezz meg tényleg nem akarok hülyeséget írni, és sajnos azt sem tudom hogy mennyit változtat a motor teljesítményén a fúvókaszett csere mert nem én használtam , ha én használtam volna tudnék véleményt nyilvánítani de így sajnos nem , csak kivan szedve a motorból és eladó. bocs hogy nem tudtam segíteni, itt a fórumosok biztos tudnak ha rákérdezel ! üdv!
Bakondi Úr!

Névnapodon köszöntelek, milyen jó, hogy nem vagy Elek!


szerintem abba is jo,hogymit dob?hat ha motor is rendben van akkot vmit,de ha porlasztot beallitani ,tisztitani,kell akkor többet.de 1siktolatyus porlasztoval jobban jarsz,csak ritka mind a feher hollo,es nem olcso(+legszürö+kipuffogo)
amugy a porlasztosoknak az volt a rossz hogy nem kaptak soha eleg levegöt
üdv 99 hez nem jo a fúvóka szett.. mondjuk nem tudom hogy ez mit dob a gépen szeretném ha válaszolnál rá
ez alapján elég jól behatárolható majd nézz be ha arra jársz
hát a 3 közül valamelyikben.vagy egyikben sem
én is ottan-e
essmotor.hu A tűzvédelem és az Aphrodité között hátul. Te hol flexelsz munkaidőben?
melyik műhely?
yamahas kolegak jovoltabol itt 1 erdekes oldal
http://216.37.204.203/Yamaha_O...
Váci vagyok, Gödön a műhely van (bár mióta "megnyitottunk" második otthonom). balage-ről tudom ki, az túlzás, hogy ismerem, gurultuk együtt néha Jól biztosított anno a motoros túrákon - a régi szép idők... (asszem föl is töltöm a "Badacsonyi" és "Tokaji túrák" videóját a lapunkra )