Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Nekem van vele közös képem is...

A mester:
meg azért hogy morgott mikor lecserélte a fékolajat és szarul tették vissza a kupakot és kifolyt. Én meg mondtam h akkor a műszerfal garis csere. Osztotta a kis hobbit fegyverhordozóit rendesen.
Az vicces volt! Bár szerintem bírta a kerekezőket.
Nekem meg mindig elkopott az első fékpofa, meg felforrt a gyári fékolaj. Morgott rendesen!
Hogy kiakadt mikor bementünk h megnyúlt a láááánc vmitől, nem tudjuk mitől, előtte egy órával meg látott kerekezni a városban...! Sík ideg volt.
Hát hogy azt nem is úgy kéne csinálni meg nincs ez rosszul?
Azt szerette igazán, mikor szerelt vmit, ott volt a tulaj mi meg nekiálltunk okoskodni és osztani az észt...!
te valami varázslóféle lehetsz..
Annak tényleg örült!
Meg még mindig jobbak voltunk nála, mint aki bevitt egy hornetet, hogy olyan furi hangod ad ki ha 53 km/h-val megy. De csak akkor!
Ezeket szerette igazán!
Mindig úgy csinált de bírt minket. Dehát neki is jó volt, megnyílt előtte az i-n-t-e-r-n-e-t!


Klassz volt bejárni hozzá, hogy így akkor megnézné-e a láncot meg ilyesmi. Nem mindig tudtam eldönteni, hogy tényleg mérges vagy nem!

Kabbeafaszom!
A legjobban a gumis okosság hiányzik, kevés olyan jó gumis gép van, mint amivel Chubby szerelt. Meg hát a láncállítás, hűtővízutántöltés, meg ezek...
Állítólag azért nincs már ott mert sokat jártál be kölcsönözni!
Szopkú Úr már nincs a Karasnában, így nem tudok "kölcsönvenni" szerszámokat... Vennem kell vmi készletet.
Nekem nem crowa van.
Én Beta dugókulcskészletet vettem, ha jól emlékszem olyan 30-ért. Meg egy nyomatékkulcsot.
Sajnos még nincs kész a motor! De nézőnek felmegyek. Megnézem Henzsit a Bimotával meg Bárány Gerit az úJ R1-el!
Gabi, te mennyiért vetted a Crowa készleted?
Nekem kell. De csak két csepp.
07-08-as R1, gyöngyház fehér szín. Kavicsfelverődést akarok eltüntetni.
Üdv Mindenkinek!
Ha valakinek kell gyári szín motorhoz keressen segítek! Tuti minőség tuti szín. Több lépcsős fetékeket is!
Rendben. 400.000 Ft + áfa/hó
Fel kéne porszívózni nálam.
Igen, de bármit csinálunk pénzért!

Jössz holnap?
IT?

Lehetek a barátod?
Nem dolgozom.
Saját cégem van!