Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyilt napok.hu?
vagy hol kukkanthato?
Ugy 3-a előtt akarsz meglátogatni...?
csak a panncsi rindre fogok lenezni
Innen valaki indul az R kupán, vagy rendszeres látogatója lesz a nyílt napoknak?
Szerintem össze lehet hasonlítani az Ő, meg az én hozzászólásom. Nyugodtan....
si-si
legalabbis ami a nyomatekkulcsot illeti,de hogy mas meg mi kell hozza azt nem tudom,mert nekem csak peneszgombam ,rokagomba,es labgombam van
Hagyd a fenébe, inkább húzd meg erősen......nekem is kilazult az előírt nyomatékkal meghúzott DHM gomba meg az Extremetech kormánygátló is....meghúztam kézzel kicsit jobban és utána jó lett.....bár viszonyításnak nem rossz a nyomatékkulcs...
Ducati :

http://www.motorinfo.hu/magazin/2009/03/23/a_
het_visszahivasa_villanygondok_a_ducati_848_on_es_1098_o
n/
H'ombre!
Bukógomba felrakásához is vannak szerszámaid? Nyomatékkulcs, nagy imbusz, stb...?
irigykedö,gondolom
de abban igazad van hogy nem mindegy hogy szol
mindenki minket nez
Csak az a nemmindegy,hogy milyen hangnemben szól.

Senki semmi rosszat nem szólt,erre Ő elkezd fikázni.
de azert mi sem vagyunk semmi
1et szol valaki azt ugrunk
Kíváncsi vagyok, hány éves lehet a srác, hogy ez a legjobb szórakozása...
Ez azért durva volt,...nem?

Japán tömegmotor?
Ócska R1?

Nem kötelező Neked ide írni,nem kérdezett Téged senki!
Főleg arcalanul!


Sz@rházi
Hát ez az. Ha már a saját nevét sem meri adni a motorhoz.
Neked mire fel ekkora a "kicsi" szád? Ennyire értesz a motorokhoz? Bár, ha az adatlapod nem tudod kitölteni, akkor gondolom mennyire... Baromarcú.
Indul az, csak Hayate néven. A szőlő példa meg márt csak azért is, mert zőőőd, mint a kawavér
Na. Jó éjszakát.
Én azt mondom nem kár értük. Amíg nem állnak oda rendesen addig kár erőlködni. 2 motorral elég nehéz alkotni. Kíváncsi vagyok vajon a Suzukinak sikerül-e?
Sajnos.
Nem. 4.999.999-ért.
3.8 milla.
De a bótban nem annyiért adják.
Arról nem is beszélve, hogy a Kawa már nem indul a GP-ben.
Örülnék ha jobb lenne a Kawasaki de még egy ideig nem lesz. Ez van. Szó sincs savanyú a szőlőről. A Kawasaki olyan régen nem hozza az eredményt, hogy már megszoktam.