Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a kék Az ütős .......................bár pirosba még nem láttam
Ahha!Na én mindig is szerettem volna csakhát.......................azok a kurva anyagiak Úgyhogy Gixxer 600/750 volt a kiszemeltek között, akkoriban ezek bő 2-3kilóval olcsóbbak voltak! Csak jött 1 "kissé "sérült R1 olaszból és rácsaptam Ezt ugye jóval olcsóbban sikerült megvenni,bár 1 évbe került mire teljesen kész lett/ezen azt értem hogy 1szezont motoroztam le vele karcos-repedt idommal,de az akkor nem negyon zavart fő hogy megvolt/
Akkor megnyugodtam !
Angel eyes-rol mi a véleményed?
Jaaa leesett értem máár! Jó-jó,a vizes fogalom sok mindent takar! Megígérem mindig meg fogok törölközni, Jó volt ez 1 poénnak ne csüggedj!
A pályaidom lehet hogy zöld lesz, és van benne bal oldalon 1 szpot, ami valószínű marad is. Nem tudóóóm.
Mit is beszéltünk az árával kapcsolatban?
en azert vettem 99est mert
1 a legszebb gyari festes
2 ez volt az almom
3 beleszerettem
4 nem is akartam gepet venni
hat ugyan ezert vettem en is a keket
amugy extra kapcsolo is van hozza ezert is jo
en meg nappal nem kapcsolnam be,csak este,akkor meg nem latni hogy annyira piros a gep.
amugy meg a palyaidomot is fested ami nem biztos hogy piros lessz
Tudod, ilyenkor nagyon veszélyes vizesnek lenni, november van, nemsokára a hó is esik, te meg itt állandóan vizes vagy. Csodálkozol, hogy ha megbetegedsz, és majd csak a kalapkúra fog segíteni rajtad! Hát törölközz már meg!
Bocsi az olcsó poénért !
Sziasztok! Karbis R1-re Yoshimura rendszer 70,000-ért eladó. seducertt@hotmail.com
Na meg az új Diablo Corsa
Ahogy mondod!
..gyertyák, légszűrő, olaj, olajszűrő..
nemérem=nemértem
Még most is! Mer most mivan ................vagy mi? Lemaradtam valamiről? ............nemérem
Nem.........lehet kadmiumsárga is (citromsárga szerű) semmiképp nem borostyánsárga (narancssárga szerű) mint az irányjelző színe.
mist=most
Szia Gabcsi! Még mist is vizes vagy?
ÖÖÖÖÖ nem! Félreértettél, a kép alatti névre értettem hogy ez van!Ne válogassak! Hohó én büszke tulajdonosa vagyok ám a:" Legelső nagyon kezelhetetlen /ÁLLÍTÓLAG/ R1-nek! Meg amúgyis azt szokták mondani: Höhhh erre vót" pízem! Terveim között szerepel hogy sokáig megtartom/Bár minden motoromat ezzel a szöveggel vettem meg / És most elérkezett a vízválasztó 2év de nem érzek késztetést hogy megváljak tőle! Úgyhogy jön a szelephézag állítás,vez.mü lánc ellenőrzés stb-stb-stb erre van a tél!
Csak a fehér szabályos ? A piros nem tetszik olyan, mint ha hátsó lámpa lenne.
Köszi!
De van piros színű angel eyes is nem csak kék..... Ha meg a szabályos "fehér" fényűt teszed be akkor az szép a bordóban is....szerintem.
Szia!
Az enyém is világít ahogy beindul a motor, szerintem az összes eu-s r1 ilyen! A tiéd hogyan működik?
Amúgy köszönöm, kicsit bizonytalan vagyok, a kék r1-hez jól illik az angeleyes, de a bordóhoz nem tudom!

Mindenkinek: Nektek hogyan tetszik az angyalszem ? És a bordón is? (Majd megköszönöm ám az őszinte vélemény !)
1.5 ert lattam ma a kepesautoban vagy az expressben 2005ös kiadas kekben
bandee
ez angel eyesomat viheted ha gondolod?!
en azert nem rakom fel mert maskepp van a lampam bekötve.tompitott nekem mindig eg
hülye net
gabor mia baj a tieddel?nem am megsertödsz mert te csak 99es vagy?
akkor is az en szemelyes kedvenc kepem ,ez itt ni
nem ez nem az enyem-
csak izlelitönek mutattam hogy ilyen is lehet a tiedböl kesziteni