Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te még nézed azindexet?
Aszittem mióta felvásároltad az összes támogatói kupont a Telexnél csak azt nyomod.
Az olcsósított Clio-t? Jeeee!
Cukorhegyi jól tólja.
mondjuk, sztem aki facebook-t használ, meg is érdemli
Sötét férfiak !
tiltsd le a facebook alkalmazás mikrofon és kamera hozzáférését és nem fog hallgatózni
nem az iphone a facebook..... olvashatsz is róla sokat.... engedélyezed a felhasználással, hogy passzívban is halljon....
Kollégám is így járt,és még csak nem is iphone.Valami témában beszélgettek,nem telefonon,személyesen,mondta hogy mi volt a téma de már nem emlékszem.Azt is hozzátette hogy életébe nem keresett még rá erre a dologra neten,és láss csodát,utána a telefon szórta a hozzá kapcsolódó reklámokat hirdetéseket.
Velem még sose fordult elö ilyen, csak google keresések után.
Nekem így lett olcsó, akcijós árú Clio-m: kizárólag tájékozódás céljából beléptem a Renault Clio Club Hungary csoportba tavasszal, és már jöttek is a Renyó hirdetések orrba-szájba. "Renault szalon a nappalidban!" Aztán egyszer rákattintottam....
érdekességképp
gyerekkel egyik nap beszéltünk hogy minketyen az lc4-el aztán a fészbuk dobta is sz lc4 hirdetést
ma haverral tárgyaltuk hogy a makita gépek elég jól veszítettek a minőségből és máris jöttek neki a makita hirdetések
ez a kurva biztonságos ájfón hallgatózik
Ja, nem felétek nem megyek
Hát, ezt neked kéne tudnod.
Akkor ma nem megyek arrafelé
Meg se látszik rajtad
Elfelejtette bevenni a Cavintont. Velem is megesik néha...
Hát itt már nagy a baj
Nálad is !
Hisz buzi vagy nem ?
Nagyon beindult rád...............a hormonkezelés hatott.
Neked ez nem áll jól !
Béna vagy nagyon .
Akkor ha ügyes, le tudja szopni saját faszát valaki máson
Na, még egy ismétlö ember
Nagyi titka, mi?!
Téged sem az eszedért szeretnek !