Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ilyet még soha! Ez elképesztő! Érdekes, hogy szinte mindben benne van a blokk. Az úgy tűnik, nem kellett senkinek.
Na hali motorosok ! Ilyen vagy hasonló videót láttatok-e ? ! http://youtu.be/rSjKPAifOiI;t=321s 🤔
Azt tekerni kell, ami nem rossz, csak nem ennyit.
Aha, sima, felületes karbantartás, itt max a kommutátor tisztítása lehet, ami érdemleges.
kérdezz,majd írom az okosságot
mindenhez értek
Egyebb korszakos ini ötlet a kereskedelemben?
ki kell írni hogy bankkártyás fizetés -10%
persze előtte mindent is +10% emelni
az élet egyszerű
Egyertelmuen azert mert en kb 15 eve rosszul csinalok mindent.
Elkenben te minden jobban tudsz.
Evidens.
Hát Zoli… te nem tudod nekem milyen kapcsolataim vannak, de azt látjuk hogy neked miért nem pörög annyira ez a dolog.
Szerencses vagy hogy vannak neked ilyen ceges kapcsolataid.
Aha, oké 😂
Hmmmmm,nemnagyon.
Mar nincs olyan ceg.
Azért kiadás oldalon tudsz ha akarsz.
Elektronikus szamlazas,a nagyteso mindent lat.
Nemigen van rajta fogas.
Szerintem amit tudsz, kezd el kiszedegetni a cégből hogy a saját zsebedben legyen és ne a cégében mert elindultunk a lejtőn elég keményen. A levegőben érződik egy 2008 szaga.
1,2m volt a befizetni valo osszeg,egy par szamla es a berleti dij amit fizetni kell.
Mostanaban lassabban jon a lóvé.
Es most kp volt a tobb.
Ma csak bankkartyas vevo volt.
Ha szerencsem lesz csak 10% lesz a visszaeses a bazishoz kepest.Es talan picit tobb mint a 21-es.
SumUp terminált csak 1x kell megvenni. Otp sem jobb.
Az mondjuk nekem fura, hogy nincs a céges számlán annyi pénz hogy egy bútor ára miatt így megakadj. Még akkor is fura ha több, nagyösszegű vásárlás volt kp-val.
Monnyanak le.
Amugyis masodszor lapatoltam havat,ez tobb mint az elozo ket evben osszesen.
Az idojaras is monnyon le.
Ne mérgelődj. A vállalkozósdi ilyen, a bank meg mind köcsög
Na,basszak meg a KP-t.Mindenki.
Elektronikus penzt akarok.
A kedves vevo hozza a KP-t mer az kurvajo,szines papircetli.
Ahhoz hogy fizetni tudjam a tolem 200 km-re levo cegnek a kintlevoseget be kell vinnem a bankba.Aranyat is,de azt fogalmam sincs hogy hol veszik at.
Namindegy.
Az MBH nal van penztar,be lehetne vinni,de 5-6e forint egy befizetes,a bankkoltsegen kivul.Na fuj lölöbank szemet ceg,leadtam a szerelest naluk.
Van K und H mert a POS terminal 08-ban naluk volt a legolcsobb,igy hozzakotve a szamlat oda ment.
Koltsegcsokkentes,csak egy bank lesz,mondja is a holgy hogy ok jobbak ingyenes ket befizestes,a tobbi is olcsobb,minden fasza.
Ja,naluk nincs penztar,csak ATM befizetes,de 0-24 ben van.
Ja,eddig lett volna 3 befizetes,ebbol egynel rosz volt az ATM egynel meg tele volt megtagadta a befizetest.
Van aszodon meg veresen.
Erre majd mondja blodi hogy fizessek KP val en vagyok a hibas.
Persze,vigyem le mateszalkara meg nagykanizsara zsakban a lovet.
Nala tuti mukodik a hasitasibol feketen sufniban.
Nalam nem.
Vegyél egy villanybicikit, azzal fogsz a legjobban járni. Napi 70-100km sima liba még terepen is.
Ez meg elég szemléletes. Segíthet.
http://youtu.be/wqZRok8Puag
Pontos váltó dátumot nem tudok, csak azt láttam, hogy LED fényszóró, Euro 4 dob, DCT, műszerfal lett ráncfelvarrva.
Emellett 2016-ban látok egy-két cikkszámváltást a váltóban is.
Ha más nem, a LED villany segít beazonosítani.
A 19 utáni még drága az évi 3 ezer km-nyi felhasználáshoz, a 16 utáni már már-már, persze majd alaposabban kutatni kell az időpontos, vagy a év/hónap utánit.
Köszönöm.
Ezt mondom en is.
Kipurgalom belűle a ikarus vonyítást meg a kattogo elso futomuvet es dobom fel a hahura.
Cel egy joárasitott cb500x.