Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és a szüleiről miért nem beszélt?
21-évesen ? amikor nem is élsz vele
na csak vigyázz , az nagyon sok nem szeretnék 1-agár -kutyi barátnőt meg látni
ki bizony , mindent olvassunk , nézzünk az anyával
igazság a két éves kapcsolat , ő volt az első neki
hazugság , a bár , és a férfiak szórakoztatása
tényleg táncolt sose hazudta , a Sütő Enikő csoportjába , kezdte , és Diszkókba lépet fel Gogol táncosként Németországba , sose vetkőzött
sajnos evvel tisztába van a kis hülye , hogy ilyeneket fog kapni , azt hogy -hogy fogja feldolgozni nem tudjuk ,
tudod nem minden a külső !
tényleg szép , mutatós , nem buta , tanult , DEEE kislány !
neki álmai , hogy bekerüljön a tv- be , hát most bent van , na a többit , majd meglátjuk mi lesz vele , de hogy lesz bőgés az biztos
hát jó lenne , én már 1-párszor kiosztottam , de talán most kapja a pofonokat , pont most ment el az anya , ő nálam dolgozik , mint kozmetikus , hát sokat tudnék mesélni , ami a szín tiszta igazság , a valódi valóság só
fáradtan , lakás felújítás volt és még nincs kész , de amúgy jól
ezt le se kellett volna írnod , milyen szeretettel nevelitek ezt tudom , nagyon jó család apa vagy , Anikó meg anyuka
ne is kényeztessétek tapasztalatból beszélek
hercegnőm , is gyönyörű + 2 gyerkőc bejött , egészében neveljétek fel őket
a lányoméval , de az is az enyém éjszaka a házuk előtt , nagyon csúnyán összetörték , tré-lelel , kellett el vontatni , tettes ismeretlen , sajnos önkár , most tartunk 200-ezernél , de 1-kis 8-éves corzáról beszélek áááááá, rendőrség , helyszínelők , kijöttek , de minek nem messze , mi találtunk 1-Škoda-oktáváit , hasonlóan összetörve , bevittük , a rendszámot , fényképet , nagy ív be szartak rá
messziről jött ember azt mond amit akar....
én nem vállalkoznék ilyesmire mint a "villa",anyukám kip*csázna ,az tuti
ma nem motoroztam,ma edzeni voltam
holnap verseny,azt hiszik megyek de nem mert oszt.találkozón leszek,mondtam hogy nekem az most fontosabb
áááá...közbejött a motoros bukfenc...de most azon vagyok
Na,már ki is kezdték,pedig még nincs is a villában,,,,,szép,de valaki hazudik....
A 21 éves lány a Szenvedélyes nők kategória egyik versenyzőjeként mérkőzött meg kedden este valóságshow-jelölt ellenfeleivel a VV5 beszavazójában, sikeresen. A nézők a szende, visszafogott lánynak szavaztak bizalmat, igaz, akkor még nem tudták, hogy egy újabb VV Szandikát juttatnak be ezzel a Villába. Seherezádé többször is elmondta, hogy két éve él boldog párkapcsolatban olasz barátjával Rómában, és hogy Claudio az első férfi az életében, nagymamája ugyanis szigorú tanácsokkal látta el és féltve őrizte unokája tisztességét. Arról azonban valahogy elfelejtett mesélni, hogy korábban több külföldi éjszakai bárban szórakoztatta a férfiakat, és egy erotikus magazinban is megjelentek róla fotók .irja a Bors.
adok én neki egy térítő pofont, csupán bariból.....
igen,meglehetősen rég,,,,hogy vagy csajé?remélem minden rendben,,,,köszönjük,a legjobb tudásunk szerint neveljük és szeretettel el van halmozva,de nincs elkényeztetve.
mi,mi volt a kocsiddal?
helyes,,,,,örülök
mi a helyzet Manka,motorozol ma?
20kg sikerült ?
ez mind igaz , amit írtál , szerintem bőgni , de állítólag kell neki , 1-jó nagy pofon , a mamája , mind igaz , imádtam , a halála előtt , még én csináltam a haját , megviselt a temetés nagyon ha élne , biztos nem engedte volna be a való világba !
rég dumcsiztunk , gyönyörű a bébii
hát hmm mihez képest ? albérletbe tudod !
na még délután egy "menet" aztán 2 nap pihi
szombat osztálytalálkozom
na akkor még egész "olcsón" megúszták szegények
ááá,nem vagyunk mi könnyen lerázhatóak
láttam,,,hát látványos egy nő,,,majd meglátjuk mit tart be amit mondott ,,,,vagy csak egész nap bőgni fog meg nyafogni
de eddig ő a legjobb nő
neked is minden jó,,,köszönjük szépen!
de te most úgy írtad,mintha többet nem találkozunk