Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csinos vagy Mámmá !
Fúúú,de begrilleztünk tegnap
Fáj a fejem egy kicsit
Csak összefutunk még majd valamikor
itt még nem , jó melegen süt a nap
örülök , hogy jól érezted magad
ma már tényleg őszies az idő...asszem délután megyek is motorozni mert még tudok
megjöttem,jó volt a találka,hajnali 3-ra értem haza,bár én még bírtam volna
itt az ár , soha nem a rondaságról szól kinek mennyi haja van , és mit kér
hát nem tudom , bent a városban kurva drága a fodrászat , én a külvárosban olcsó vagyok ,
nem csak fodrász ami jó az jó
te leszboszi vagy?
húúú,azért nagyon dögös vagy áll visszarakós smájli,,,meg kell hagyni,hibátlan a koronád is,,,,,
szerintem Pesten Ti olcsóbban dolgoztok....olyan ronda meg nam vagyok hogy akkora munka lett volna belőlem jó csajt csinálni,na mindegy nem írom ide mennyit fizettem,hanyadt vágnád magad rögtön...ja és baráti alapon
nagyon jó , nagyon csinos vagy
Zsu,Te mint szakértő.....
jó a hajam?mehetek vele oszt.talira?
Berik GP Type-1 versenykesztyű. tőlem Polgárdi. Kici.(S) occó(18eft)

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
szegény cica
cicánk ma a garázsban nyakig olajos lett
meg kellett fürdetni,a szőre még mindig nem olajmentes de már ez is valami.volt ám nyivákolááááás,karmolás
van amiben igen
de már nem is hallgatsz anyudra
31
ja és van 1-öccse is aki 9-éves
nem mert tudják , anya + LÁNYA KAPCSOLATÁT , és hogy tartózkodik , a média előtt , de állítólag , holnap elmegy a beköltözésre pedig nagyon sértő , amiket a lánya mond róla , én már csak tudom , előttem nőt fel ez a kis hülye picsa , húú de megverném , na jó csak kicsit
nézte , sírt , üvöltve hívott fel , hogy be jutott a lánya
húúúúúúú , ez jó kérdés anya 17-évesen szülte meg , mert a mama azt mondta erőltettet esküvő , utána rohamos válás , apuka nuku , anyuka tanulás , kő kemény munka , és nem karrier lemondás , mert ugye nem ugyan az rossz viszony lett az anyával , és ezt a kislányka nem tudja az anyának megbocsájtani , hogy dolgozott , éjjel -nappal , és a mama nevelte . és anyuka mondta , hogy ő ki marad a médiából , de anyuka sírt , nyomta az sms- a kis hülye , buta lányára
én voltam az első
miért hazudik ország világ előtt,,,,az anyja szerinte nem nézi a tévét?gondolom meg volt az ismerősi körének a véleménye már így nekifutásból