Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

visszakaptam a hayabuját...lehet állatkodni megint
úgy az igazi
mexiko kid, ma kinn tetszett felejteni az indexet, mikor aZERERREL Bokod irányába el tetszett fordulni, a dadi benzinkút állomásnál :D
Akinek van kedve jövő hét vasárnap veretni egyet az iratkozzon fel erre a listára.Nem állat tempóban,csak egy laza gurulás
1.mexiko kid
Pólóban,és szoknyában,bugyi nélkül.....
szép darab Berci barátunk ezeket gyűjti,van 400-as,750-es amit használ is,télen-nyáron...a többit csak gyűjti
Fáradt voltál? :D

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cb550-5029302


zben meg ezt néztem, hogy ohjaj de kéne :D ebből is hamar café racer lenne
én egyszer jártam úgy hogy mentem fel a pályára Pest felé Tb.-n,a jó kis kanyarban,és félúton jutott eszembe hogy hoppáááá,nincs rajtam bőrnaci,se koptató(farmer volt rajtam)alig tudtam visszábbdönteni a hayát,ne érjen le a térdem aki mögöttem jött,Ő is kérdezte később hogy hát ez meg mi volt?
nem haragszom én,harley-n engem is farmerban.trikóban látni
énis rövidgatya -póló szettben mentem el kipróbálni a gépet, ne tessék haragudni :( egyébként szar érzés volt úgy :D
akkor én is láttam-hallottam
na majd jól kivalagászom,csak találkozzunk
abban volt, a felelőtlen mindenségét...::D
pólóban voltál?
valoszinüleg veled megizzadtam volna, látom azért pályázgatsz is, és gondolom uralod is rendesen a motorodat, a csávesz az elsö menetben egy fél motorhosznyit elnyult induláskor, (mondjuk azért mert az utasom miatt nem mertem akkorát indulni), a második pirosnál büntettem a pusztitóval, akkor nagyon elmentem neki. nagyképüen hangzik tudom (lessz is kritika) de hát be kell látni egy 12est nehéz odaverni, és a gépem utassal jobb mint szoloban
Ha utánfutón volt a motor,akkor lehet én voltam.
Mondjuk azt nem olyan nehéz lenyomni
emlékeim szerint egy bordó vagy piros 1000rr volt, akkor bocs ha összekevertelek vel, gondolom az ember nem szivesen emlékszik az esetre
Nem,mivel egy hete építettem vissza utcaira a motort.
cső, nem veled nyomultunk1 et a ságvárin, én 2személyel voltam, valamikor 2 3 hónapja
Intettem is Csak mentem egy karikát,fél 1-kor raktam fel a rendszámot.
dekvaszép a cbr! :D műszakin voltál? én épp próbakörön...
Igen,holnap már műszaki is lesz rajta,és lehet veretni