Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok valaki megy ma gurulni valami kanyargósabb útszakaszra szívesen csatlakoznék Csesznek,Mátra,Visegrád
A Hondásoknál keresd a Kiss Zsoltit. Ez a száma: 30-940-0703
Jó srác. Cimbim.
Köszi az infót ma felhívom öket és kérek infót, hogy mikor és mennyiért vállalják a dolgot. A láncot ma veszem meg a Pinknél, de sajna az első fogaskerék csak péntekre fut be nekik, tehát a hét végi motorozás kimarad most.

Üdv
Ok, nekem jó. Telszámom megvan ugye?
Biztos félnek valamitől.
Hétfőn is otthon vagyok,mehetünk akár akkor is.
Nem valami nagy a tolongás egy közös motorozásra
Komáromban tudok 2őt is.
Lánc már megvan? Ha nincs, akkor a Pinkmotors-nál vehetsz.
Komáromban a Hondásokat ajánlanám. Nem dolgoznak drágán, csak néha az idővel nem állnak jól(mármint sok a melójuk).
Illetve van egy szerelő ember is. Szúnyog: 30-351-8409
Bazz, pont dolgozok. Hétfőn vagy kedd délután?
Lehet én is tudok 1et vagy 2őt. Megkérdezem.
Még szép, h lesz.
Lehet, csak benézted és 600RR volt...
Na ennek eddig is így kellett volna kinéznie.
ma 8-ra megyek egy cicusért
biztos kerülnek be oda kiscicák is
tudom de nekem felnőtt macska nem kell....
hozzánk melóba sok cicát-kutyát hoznak be hogy nem kell,most bezzeg egyet sem
cicamenhelyek is vannak, rengeteg cicával, akiket előbb-utóbb elaltatnak
Kömlődön lakom....de nem szeretnék senkinek gondot okozni hogy furikázzon miattam,nekem úgy is jó ha én megyek érte
20/3745535 a számom,ha megcsörgetsz visszahívlak(lehet nem azonnal,APEH-ba indulok)
Sziasztok Helyiek!
Tud valaki olyan embert tatabánya és környékén aki lánccserével foglalkozik? Sajna ma gatyára ment a láncom és mielőbb kéne az utánpótlás, mert a szezonnak még nincs vége :) Mivel kezdő motoros vagyok, ezért fordulnék hozzátok és azért, hogy egy visítós lánccal ne kelljen 50-100km-t motoroznom. Ha valaki tud elérhetőséget, telefon, emil és egyébb dolgot azt megköszönném!

Üdv
Jaja, mi elhúztunk, mert családos gurulás volt, és akkor már jöttünk haza.. Délelőtt meg Oroszlányon voltunk, Attila búcsúztatóján :( egyébként arrafelé durva vasúti átjárók vannak, mindenhol 1-ben csorogtam át, gondolom mekkora volt az Eriggyreptetés :D amúgy tényleg kintvolt az olaj, a rendőrök meg csak hesszeltek, szép munka.. bár nem tűnt túl szándékosnak, mert nem a kanyar közepén volt, de akkoris...
Szia, nekünk még maradt egy kis cica, ha kell hová vigyük, és mikor?
hali nem repsol szinű hondád van?
Mire megfordultam lent,addigra eltűntetek a parkolóból.
A lefelé sávban két helyen is kb 10 méter hosszan fel volt olajozva az út.Rendőrők meg csak álltak az egyik beugróban ,mint egy fasz.Mentem egy pár kört aztán eljöttem haza én is.Viszont hazafelé egy R6 vagy R1-el jöttem Rédétől,egy idomnélküli egyenes kormányos volt.Úgy átment a srác a vasuti átjárón Bakonyszombathely után ,hogy mind a két kerék a levegőben volt fél métert,kanyarokban is szúrta neki.
ha valakinek vannak kiscicái és nem tud velük mit kezdeni,nekem odaadhatja.lovardába kellene 4-5 darab máskor mindenhol földhözvágják a macsekokat,ilyenkor meg senkinek sincs
195/65 R17 vágott slick eladó 4500ft
hogy mi mindennap összefutunk :D
csak a forgalmim maradt ott