Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még megcsörgethetsz...most beugrom a Vértes Plázába a biotech bóóótba,onnan meg valamerre elmegyek motorolni
Mama bevállalta a kölköt
Attila
mégis ráérek,fél 4-től
Hogy hívják?
Fikusz Kukisz?
Vagy Fortissima Fingusz?
Most keltem (éjszakás voltam) pedig érdekelt volna a dolog.
Jó mulatást nektek
mégsem érek rá,holnap szülinapi gyerekzsúr bocsesz,elfelejtettem..öregszem
na mennnnyek alunnni
van egy császári motoros kollégám
radirozás
20/3745535
holnap 2 után ráérek
fél2 2 kor meeting a tatai yamaha előtt,utánna vmi dobogókő féle...Ha átérzed, mi valszínű megyünk!
Hónap,tehát vasárnap,angolosok kedvéér Sunday,délután egyébként ráérek......ha valaki esetleg,vagy mitttomén,vagy akármi.....radirozás ilyesmi
Spontán radirozás volt,elindultunk 2-en aztán ennyien lettünk.
Add meg a számodat,aztán ha megyek valamerre felhívlak,mert ha ide beírom,akkor mindenki csak néz mint hal a szatyorba ,aztán nem történik semmi se.
Ma mi is gurultunk egy lájtot...Rájöttem hogy 1 huzamba kb 50 70 km re való a zxr : O))) hozzá képest egy úthenger légpárnákon guruló klubfotel!
milyen jól mutatott volna közöttetek egy hayabuja,de nem kell szólni ááám
Szabadsáááág Szereteeeem
Ma kibaszottul szétegykerekezetem,szétindexeltem,meg szétváltottam,meg szét kanyarogtam magamat.
Igy kell kinézni egy normális napnak
Jóreggelt, pang a forum gyerekek, tegnap erdőt másztam az uj géppel, áhh örület mit megy ez a motor, kiváncsi leszek ha megkapja az utcai gumikat mien lessz a betonon a tapadásom, remélhetőleg folytathatom azt amit a 12essel abbahagytam.
Cső!

A 748-assal az egyik haverom jött ki a ringre...
Még nagyon rég hallottam felsőn egy emberről aki fűz kereket,ha kifelé megyünk a faluból a buszforduló felé akkor jobb oldalon az utolsó buszmeg után van egy ház,talán vmi üvegtéglás az utcafrontja.Mintha ott magyarázták volna,de konkrét kapcsolatban nem voltam az öreggel.Mást sajnos nemtudok aki ilyennel foglalkozik.Sok sikert : O))
szevasz bozsó, szép a gépsas, tied?
te régi motoros vagy már, kérdésem a következő, vettem egy wr450et és át szeretném füzetni 17, 17esre tudsz esetleg valakit, 21, 18 van most de lehetetlen gumit találni rá mármint utcait, ötlet?
Valaki citadella?

Fuck off van : O))
jóvan