Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hiszem erről lekéstem,de szép a motorod!
Valaki jön gurulni ?
én se megyek ma citadellára mert kerti partiba vok hivatalos.
Annyira összesároztad, hogy le kellett mosni?
Nem protektormellény kell neked vazze, hanem fürdőgatya. :D
Valamelyik nap átugrok már végre megnézni a vadat!
Délutános meló...
Megérkezett!
Tegnap 2 GSR-rel is találkoztam a környéken
az egyik egy kék hosszú szöke hajú sofőrrel Környén,a másik meg egy ezüst talán,Majk felől fordultak Környe irányába egy sárga GSX-R-rel
nem ismerős senkinek?
7végén már lehet gurulni!
melegszik az idő!
Na re is redukálódtunk kettő 9-esre.
Nem tudom vagy 4 vagy 5 mi fél4kor indulunk Bicskéről.
hány órakor kezdődik? mert délig meló.
Szombaton játszik vkinek citadella? eleddig vagyunk 5en 2db 9-es egy 10-es meg vf 500, vfr 400
vazzze lime party fasza megyünk...
Akkor majd legközelebb...
Várlak szeretettel a gyors csoportba pubi
Én megyek fater meglátjuk milyet megy a "túramotor"
Ja és ma vagyunk 3 évesek erikával Happy birday Erasdrága
szeva, akkor te nem hallotad, szilánkokban a motorom, még egy leömlő hiányzik hozzá, meg egy hengerfejtömités, na meg az uj olaj olajszürő, és járhat a motor, esztétikailag, még egy teljes idomgarnitura, meg lámpák, utána jöhet a lime parti, ami most biztosan elmarad, sajnos,
http://www.kawasaki.hu/offer.a...

TEVE kötelező!

Lehet kardozni!
Annyira nem veszik komolyan ezt a reg dolgot,annyi hogy mikor a pályán sorra kerülsz akkor egy lépéssel kevesebb...De természetesen lépni fogunk ha úgy alakul
segítsetek,hol vegyek számítógépet?
tönkrevágtam pár napja
Csak beírtam a keresőbe,hogy bozso,és ezt a hozzászólást dobta ki.Szerintem regisztráljatok,ha van kedvetek jönni,mert nem lesz hely később.Maximum lemondjátok,ha nem jönnek össze a dolgok.
Itt lehet jelentkezni: nyiltnap@hungaroring.hu
Rendeltem az e-bay-en napsütést ,addigra pont megérkezik.
Cső!

Tesómnál nagyobb az esély hogy megy,nállam se kizárt,de az anyagiaktól függ inkább.Fizetés és csekk befizetés után tudok neked választ adni.Különben meg mikori hozzászólásomat találtad meg te :O))))
látom megy a ki mennyivel jön-dolog a másikon...de utálom én az ilyet,ezért nem közösködöm senkivel ilyenekben aztán jön a sértődés