Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én Motul-ra váltottam,15w 50-est tettem bele.Meglátjuk milyen lesz.
Csak egy egyszerű L alakú lemezdarab amire rászigetelőszalagoztam a kamerát,és betűztem az arcpárna mellé.
nincs jogsi sajna
Hát ja, nagyon megy, nade szerpentinen szerintem még egy ezres is sok. mondom ezt hatalmas tapasztalattal
Jövö héten ugyhalottam BICSKE Találkozó, remélem oda sokan eljöttök
én is gondolkodom a kissebb kategórián, mert a BÁLNA az nehéz nagy cserébe nagyon megy
Helyes, helyes, vigyázzatok magatokra!
ezt mondom én is eleve hatalmas ugrás a nez nagy DÖGRE ülni, viszonylag kevés rutinnal, mert nem akkor van a baj amikor menni kell hanem amikor megállni és ha ennek elindul az eleje vagy a hátulja akkor aztán combosan kell kapaszkodni, én ha mégis ügy dönt ez marad akkor komoly vezetéstechnikai tréninget fogok ráeröszakolni, mert tényleg ez komoly dolog 140 ló 240 kiló nem játék
Kisgixer után egyből az Ezres? az bátor
persze ésszel bármit lehet, de nemlehet, hogy egy 600as több élvezetet nyújtana? persze én nem akarok belevau...
Ne fujtassál csaje Nagy az neked Hiába van A kategóriás jogositványod , az nem VADÁLLATRA szól , korai lenne a temetésre gyüjtögetni
nah tiszteletem uraim!
itt a fórumon elég új vok de a sportmotoron sztem láttatok tőlem már pár videót.
van nekem egy Honda VFR 400-am és azt szeretném kérdezni hogy karbiszinkront olcsón és megbízhatóan ki vállalna itt?
előre is köszöntem!
Ne is mond!Vasárnap meg kicsapja majd a szemünk a napfény.....
Osziéknak ha mákjuk lesz szombatra szerintem normalizálódik a helyzet időjárás ügyben...
Basi2 féle hátsó sárvédő felvarrása.............
Szokásomhoz híven elmolyoltam vele cirka 2 órát,de patentül fent van
Olajcsere meg valamelyik nap........ Repsolt öntök a lelkébe
nem eladó
egy képet a felfogatásról, légyszi!
Olajcsere................ pipa
Eladó van zx1000 B denem kimondott tanulómotor
sajna nincs
Nincs valakinek egy mocija amivel gyakorolni tudna az asszonykám a mekiringen?
Érdekes volt sisak szemszögből ez a videó.Nem gondoltam,hogy ilyen sokat forgolodunk menet közben.Ez így eddig még nem tunt fel.Jó lett volna látni a teljes szemszöget,mert így volt sok vakfolt.Azért így is jó volt nagyon.Így még nem kerekeztem és fasza élmény volt kamerán keresztül.
Hát, szerintem a szépsége szubjektív :)
Nem kell 4ütemű, hamar kinőném... Meg most 125re sincs MÉG jogsim, szal sor4 kilőve. meglátjuk milyen lesz az NSR
nekem a 2 ütemü gépekkel csak a bajom volt, és ezt sok ismerős is alátámaszthatja sokkal sokkal jobban járnál pl egy 125ös cbr-el az is jól néz ki megy is és ezerszer tartósabb mint az nsr, ez csak egy javaslat
de ha nem is sor4 mindenképp 4 ütem, 1 nem pörgi szét magát, 2 sokkal tartosabb, ellentétben nem is megy ugy, viszont fele benzinnel is megelégszik