Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az derék
megy a bóóót?
Ő legalább tudja. Volt olyan ember aki bejött hozzám, gumit keresett, de a motorja márkáján kívül semmit nem tudott, sem motortípus, sem gumiméret, semmi...
akkor az Apa egy zseni mert Ő tudta
Én sem tudtam, sőőőt még a louis.de ---- "bikedatenbank" sem tudta. Lehet még a Hárli gyárban sem tudják mi van...
mert én ezt nem tudtam na mer én szőőőke vagyok
Mert Hárli!
ilyen cudar egy időjárást
cső képzeld eladtam a blokkot 25-ért holnap viszem fel tesszük be egy robogóba, természetesen elindult a cucc, de már szedem is szét mert épül be. a kéket meg csak furatni kell és hibátlan, mondjuk az nem 20.
sajna én dolgozom,nem mehetek ma
Sziasztok Hazaértem Kecskemét töl áztam Pestig,délután lesz kint valaki a ringen?
gumit nem tudom hogy most kell,nem kell,mi lesz...holnap eldönti az illetékes...de érdekes hogy előre is,hátra is 130/90-es kell
mintha magamat látnám én is mindig így járok
Persze, hogy akkor szakad az eső amikor motorral jövök melóba...
Intenzív a KRESZ, vaze!
ehéten 2 óra volt, tegnap, meg ma, jövőhéten 5 alkalom, 2,5 óra mindennap, így jövő hét péntekre megvan a 28 elméleti óra, és lehet vezetni :) így gondoltam.. tökéletes :PPP
vágd a centit
Hali. Na kész a moci, csak az a baj h még nem láthatom.
további szép estét! Jó éjt! még két nap
Jó lenne... mármint hogy holnap lenne péntek.
úúú,most nagyot csalódtam
azt hittem holnap péntek,a francba de hülye vagyok
Majd pénteken. De holnap megy a mociért. Már nagyon várom a péntek estét. Ugyanis estig melózok.
holnap jön az Embör haza?
Sziasztok!
ne rííjjjááá,örülj hogy legalább motorod van
jövő hét péntekig minden nap kresztanfolyam.... vehetek bérletet........................ nincs egy épkézláb robogó se olcsón, ami meg van, azt meg a szemem elől viszik el.... lenne már meg a jogsim a mitora, le se lehetne szedni róla