Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem vállaltam el,magas a léc és nem kockáztathatom meg a munkanélküliséget a próbaidő végén,maradok ahol vagyok.
Én is ott dolgozom ,ahova most jelentkeztél melózni.Most járt le a próbaidőm.Felvettek?
Bolond az agyára egy picit : O)
Köszike pontosan nem tudom mikor költözök de a barátnőm már vasárnap odaköltözött
lehet tudni ki volt a hondával?sógort kérdeztem,hogy tud-e valamit, de akkor nem Ő volt szolgálatban (mentős).
csak annyit tudod hogy egy kocsi tört össze ott,de motorosról nem hallott.
mennem kell rutinra holnap leszek megint
ne legyetek jók
szeva nagyi írtam neked freemail-re érdekelne az ár
jajaja szoktam látni a mociját a parkolóba csak eltörpül az enyém mellett
Szabó Zsoltit ismered?
Ő is ott dolgozik,eddig karbantartó volt,de most kikerült állandó nappalosba folyamat technikusnak.Egy piros -kék cbr 600 f-je van.
szivesen látunk
Csőváz
Coloplast sity,3-éve nyomom ott ,most elég kevés az időm menni 3-hejen melózok közben csinálom a korlátlanra a jogsit pénteken lesz a rutinvizsgám de összefutunk majd írok mikor tudunk menni a mekihez
lassan társulok a klubba pár hét és költözök tatabányára
Oks értelek,nem tolakodsz,ha van szabad hely szívesen viszek bárkit aki érzi a fílinget...!És a Vojnár Attilát nem ismerem...
JAJAJJJJAAAAJJJAJAJJJJJJJ!
Most jöttem haza Környére, és egy fekete régebbi CBR600F, ott volt az út szélén megtörve, meg egy autó a vasúti síneken, meg tiszta murva volt az út. Aztán bejöttem Környére, de visszamentem, h tudok-e segíteni...remélem nem lett nagy baja a kollégának.
Jaja, láttam csomó rally gépet...
Futó az lenne,de még vonohorgot kell a kocsimra rakatni.Nem szeretnék tolakodó lenni,ha nincs akivel mennél,és nem akarsz egyedül,akkor kérdezz rám itt ,ha ráérek akkor mennék.
Ja ,te nem ismered a Vojnár Attillát?
Kakucs,euroring(ott még nemvoltam) meg a kawa estik,de az neked anynira nem játszik : O) elvileg beleférsz ha más nem jelentkezik be a haverok közül.Te nem is tudod vinni semmivel se?
Barátnőmnél aludtam ma Felsőgallán, hallottam :DDD
Még itthon voltam,de holnap már megyek!
Ha hazaértem majd csörgök a videó miatt is.remélem 7végén már itthon is leszünk!

Addig is széles utat mindenkinek,és gumifákat!
Szeva Dixi!
És miért nem szóltál vazeee?Mentünk volna mi is.Azt hittem itthon se vagy.Na mindegy.Elnéztünk komáromba.Volt pár filléres kocsi kirakva azt érdemes volt megnézni.3db ferrari 2db porsche,2-3 merci,meg 2 bentley.Azt téptünk haza.A videóért el kellene jönnöd faszi.Több giga.Nem tudom elkűldeni.Hozzál valamit emivel elviszed.Na csááá!
Széles utat mindenkinek!
Jó reggelt! Irány a rugógyári út rally van
Most pedig megiszom a jól megérdemelt sörömet
Estét! Én is megtettem ma 400 km-t délután