Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van futód?
Vagy lábon viszed?
hurrááá
akkor egész nap úton leszek

Az lesz
Csak vasárnapra mondanak rossz időt
ugye holnap motorozós idő lesz?
bráder honnét szedted ezt a sok lomot?
Nah ako pukagy meg ha tesejösz.... legközelebb erre jársz vagy én arra véged! Én meg nem érek ám rá délelőtt 11kor telefonálgatni holmi árufutárral barátom!
Egyéb iránt meg ha vkinek kell:http://www.kepesmotor.hu/texti...

Csokker!
Én biztos nem megyek haver...És különben se dumáljon az aki nem képes felvenni a munkahelyén a telefont és kénytelen voltam egy rakat sms-t írni hogy komunikáljunk.CSOKI!
Hali teve!

Szolidan megjegyezném hogy idei első kawa esti Május 21. én lesz pénteki napon!Kifogások helyett inkább gyere le azt veretünk egy jót a ringen persze tök ingyen!Várunk szeretettel...Zizi bambi körhinta!

Ennyi Csoki!
máskor írd be ide ha mész
szép bizony
Voltam mekiringen is tegnap 2x de nem volt senki
Ja bocsi, Szép napot!
Én találkoztam tegnap 3 trafival Tb-n de szabályos voltam
Apa motorját gyilkoltam húúú mit kapok én ha hazajön és meglátja mennyi mérföld van benne
ne már,ma és holnap én is du. melózok,majd hétvégén ki nézek megint.
tegnap kerestem trafit, de nem találtam őket sehol,jól el bújtak
legalább is a szokott mérési helyeken nem láttam kint őket.
én motoroztam tegnap
vagy mindenki délutános
Ez elképzelhető én is pihentettem egy pár napig
nem kell egy vagyontérő sárga papír
ma nem volt senki a mekiringnél,bár az utakon is kevés motorossal találkoztunk,ez lehet hogy a TISPOL akció hatása.
nem... csak mikor kukázok mellettem megy el az iskolabusz, és mindig hallgatózok...
Ezt minden évben elmondod, mégsem szólsz, hogy itt vagy. Aztán így már könnyű másra fogni. Ja, ha szabad megjegyeznem, a szóhasználatod elég kifinomult lett... iskolalátogatáson voltál talán? Vagy az egyetemre jársz takarítani?