Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves kóreai barátom!

Tudom hogy az egyéb kóreai üzleti cikkek árusitása mellett más jövedelemből is származik bevételed, amelyet szintén e nemes fajtól vettél át mint például a gyermekprostitució, a fegyver és a rabszolgakereskedelem, ja és ne felejtsük el megemliteni a silány minőségű sok esetben mérgező kábitószerek forgalmazását sem! Tehát egy kunmadarasi kurccanást igazán megejthetnél!

Én természetesen anyagi javaimnak köszönhetően minden évben járok a dunántúl azon szép részén amelyet még egy ilyen kihalt bányavárosi lelenctelepről való banda is meg tud közeliteni mint te és mr bozsó, de mivel etnikai és társadalmi hovatartozásotokat féltek felvállalni igy leirásod szerint minden évben menekültök a jelenlétem elől!

Na ezt megfogalmaztam... és nyugodtan vehetitek fenyegetésnek!

Nyáron megyek végetek!
Tisztelt Babetta-harcos!
Én tuti nem megyek, anyagiak hiányában. Mostanában nem jövedelmező üzletág a tájföldi-kínai gyerekmunka, így nincs lóvém fizetni a Lambo és a Rolls tankolását sem.
Egyébként, te mikor jársz erre? Mert ha jössz, akkor bezárkózom és nem megyek az utcára!
Jah, király volt a Babkó onboard! Még több ilyet!
hol vagytok motorosok? tök ritkán írtok
Mr Bozsó400R és kedves vtr attis combo barátom ti nem toljátok el az ápolt baba arcotokar a szépalföldön megrendezett kunmadáRRa a munka meghitt ünnepén!?
Én tevével meg eras-sal találkoztam ,mikor indultak komáromba a találkozóra a bridgestone-tól.Voltak egy páran.
Bocsi akkor. De tavaly én mentem oda, most rajtad volt a sor...
ott bizony motorral is,este pedig kocsival hogy ne fázzak hazafelé
jahh jó lenne
valamikor kéne topictalálkozót csinálni :)
Jaja, fagyit...
Jólvan, sokszor járunk errefelé...
nyalniiiiiiii,mit,fagyit
majd legközelebb,úgy is akarok veled beszélni ledtuning ügyben.
Jaja, ott voltunk nyalni 1et... Megállhattál volna.
Oszi,az ezredes a meki előtt pihent,mikor begurultam a meki ringre,ma nem mentem luftra,végre voltak is kint
Azért durva ez a sok SV...
Szép estét! Amikor írtam mentem már el, azért nem néztem át az lopott motorok fórumba.
De be ám...
Ez a legjobb horrorfilm neked(rémálom), a legutolsó mappában a legutolsó vidi...
Jaja, én voltam... Köszi...
Ti meg fordultatok ki a AGIP felöl...
Mééér ottvoltál? Na szép, és miért nem motorral?
ott volt nálam bevitte nekem egy filmet
Te voltál ma TB-n? :P
Szép az ezredes :)
oksi, (nézz be a lopott motorok forumba vagy az sv650 be)
Hi Teve! Mi 2-en megyünk elvileg pénteken, de ha valami miatt szombatra tolódik szólok, azt mehetünk együtt.
Biztos bepárásodott a szemüvege
Oszi motor nélkül már meg sem ismer engem
Uraim hölgyeim, a hétvégén KUNAMDÁR ORSZÁGOS MOTOROS TALÁLKOZÓ, egyeztethetnénk ki jön közületek, remélem sokan a táv nem csekély, de higyétek el megéri, TESSÉK ELJÖNNI odafelé, mi személyszerint szombaton megyünk sátorral és vasárnap jövünk a beugró sem vészes, viszont dragok is lesznek ésrengeteg sok motor