Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtam,Csesznekre kimehetünk.De csak ha jó idő lesz.
Na az fasza... Akkor mind1, nem tudunk majd közösen veretni. Amúgy én is megyek majd pályázni, de egy közútnál nem jobb...
Jóféle bt 56 R a hungaroring után.Ez se aza jófajta : O)))
Az a gumi még az első motoromon volt rajta használtan,csak le lett véve,mert defektes lett,és bedobtam a garázsba.Tavaly ,mikor elfogyott a bt 03,akkor felraktam ezt,hogy legyen rajta valami.Tapadása 0.Most veszek egy dunlopot rá,medium keveréket, 190/60-ast.A bt 03 is marha jó gumi ez egy soft keverék volt,ajánlom mindenkinek:
Nem hiszem,hogy visszateszem,mert el van csomagolva minden.Ha most összejön ez a meló dolog,akkor jövöre benevezek valami kupába a phoenixre,vagy a Honda kupára,aztán radirozás lesz egész évben.Meg szokott lenni ilyen 3 órás endurance verseny az év végén a pancsin,oda elmehetnénk egy csapattal,ha valakit érdekel esetleg.A pályázás már régóta érdekel,de közbejött pár dolog,és nem volt lehetőségem menni.Most ez a cél,szeretném ezt is kipróbálni.
Az a hátsó gumi újkorában se volt a bizalomgerjesztő kategória nemdebár?
Megértettem, de gondoltam visszateszed a Repsol idomot? Ennyi?
Félre értetted.A Probléma nem a repsol idommal van,azzal elpöfögtem tavaly is mindenfelé,mert van benne lámpa meg ilyen motor nem csak egy fut az utakon.A probléméma ezzel van:
A cseszneki körben én is benne lennék. Jobb is, ha nem húzzuk annyira, mert nem győzöm cserélgetni a hátsógumikat. :D
A jarddal meg tényleg nem jó találkozni. Legutóbb abba kötöttek bele, hogy nem függőlegesen van rögzítve a rendszámom...
Pedig aztán nem titkolom senki elől. A képeimen látszik.
Jó uram szülinapja
Szia Era! Okké! Benne vagyok. Amúgy a héten te is délutános vagy?
Reggelt! Megjött a pénzem Teve, ha úgy van jöhet a tárcsa
csajee
de jó hogy vagy itt na majd akkó ha ráérsz kikészítjük a pasikat ok?na jó éjt neked majd dumálunk
Aludj jól...
ÜL!
De inkább fekszik, alszik, meee...
Jóéjt!
Mindig aki mondjaaaa...
ÜL!
Jah, vágom. Ezért nem akartam én sem Repsol-t pl. Könnyen megjegyzik, aztán egy idő után bukós. Pedig Imádom a Repsol 1000RR-t.
Az gáz. Pedig jó lenne 1et közösen gépészkedni...
Hűűűűűlye
Még nem vettem hátsó gumit,és ami rajta van az 0-ás.Meg most a motorozás egy kicsit félre van téve a hónapban.Most telik le a próbaidőm,és a hónap végén mondják meg,hogy maradjak ,vagy ne.Ha maradhatok,akkor építgetem tovább a motort,inkább megyek kevesebbet,de pályán,mert utcán nem tudok/akarok/merek úgy menni ahogy szeretnék.Akkor meg minek?
Láttad hogyan néz ki a motor,nekem meg nem hiányzik a hiszti a rendőröktől.Már itt nálunk is sokat mászkálnak a rendőrök,ismerik a motoromat,tudják hol lakom,és elég könnyű felismerni mivel egy nagy 21-es szám van rajta.Néha megyek egy kört,de csak itt a környéken pár km-t.Nyáron kimehetünk Csesznekre innen egy páran ha van kedvetek,de én nagyon nem fogok szaladgálni utcán.
Mit kannibálkodsz itten?
Aha...
Egeeeen...
Eeeegeeeen?
Te inkább hétvége felé Oroszlány-Környe környékén legyél, mert fehérvárra csapatunk 1et majk felé...
illetve május