Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor szerintem egyről beszélünk.Miért nem a Ballához viszed Oroszlányon?Én oda hordtam most egy párszor,mert közelebb van,ott sem barmolják össze a felnit,és a pali megkérdezte,hogy mivel fújja fel a gumit,levegővel vagy nitrogénnel?
köszi
Régi kórház felé mész,majd balra elfordulsz a szinház utcájába, lefelé jobb oldalon lesz, micro autosiskola után kb 500-800 méterrel( ott van a fűtőerőmű is bal oldalon)
nem ugrik be az ASG, merre van?
Szalvanó gumiszerviz az ASG mellett,én ott cseréltettem a gumijaimat. 2e pénz volt centirozással együtt akkor,és nem bakszták össze a felnit sem.
Laci?Nem tudom ki az.
Tűzoltóság mellett van egy nagy sóderos udvar,ahol teherautókat,és kamionokat is gumiznak.Ott van egy srác akinek 1.1-es xx-e van,van első hátsó emelője is.Én oda hordtam régen,ha arra jártam.
srácok, kéne nekem gumis tatabányán vagy közel tbányához, aki át tudja tenni a 10esre az "uj" gumikat, a régi vászonon van ugyhogy messzire már nem tudok menni
szép az a 9es basszus, már bánom hogy nem olyat vettem.
Sajna nem megy papa, mert melozom budapesten, ugyhogy most méág nem kenem el a szádat
Ma délután 3 körül gurulás Győr szitibe?
ja ja igen,
Jah, a Toma... Most rakatott fel pályagumit...
A múltkor megint 1 kollégáddal bizniszeltem, egy Laca nevű sráccal, akinek egy RF400-a van. Vagy 600-a?

Nem én voltam.A barátnőd tesója megint gixxerrel jött melózni.Nem megy neki az egykerék
én már megszoktam hogy mindig mindenkivel elkerüljük egymást.....
Teve nem veled találkoztam? Győri úton mentél utassal én meg a pirosnál álltam az összekötőn....
Pedig én is voltam ma mekiringen 5-6 óra fele .
Jah, a múltkor is ott jöttél szembe Komárom felé a mocsai úton, aztán nem ismertél meg, pedig integettem mint állat...
Aztán lehet nem is te voltál?
végiglátogattam ma mindenkit mocival akit akartam
2-szer is voltam a Meki ring felé de nem volt senki
jaa,nem
időre kellett hazaérnem...sikerült
ja, hogy azért siettél :D
mert a szép felét láttad a másik az karcos
én voltam :D
Szép a busa nagyon. amennyit láttam belőle :D
asszem ma Chuckyo-t előztem meg a kömlődi egyenesben