Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááá,nagyon sajnálom...
és hogy vitték el?nappal?lehet többet tudni a dologról?
ugy tudom hiteles dógoknál lopásra is van bizti,igaz nem 100%-os de ez gondolom nem boldogitja sajnálom nagyon
szegény bizony mert még 7 évig kell fizetnie. a SEMMIT
úúú,szegény
Uraim hölgyeim, egy ismerösömnek tatabányárol tegnap ellopták az UJH-866-os rendszámu fekete SV-650-jét, aki tud valami a gépről vagy látja, haladéktalanul hivjon. Elöre is köszönöm A gép a Tatabányai vasutállomásról tünt el hitel van rajta. Aki tud legyen szives segitsen
én meg papírkutya vagyok amúgy is
Akkor majd jelentkezem. Ha szar idő van tuti nem megyek, ázni-fázni nem akarok, de csak nem lesz. Jó éjt!
Van egy madárka panzió nevű hely is örsön, az egy komplett kertes ház 7 ággyal, fejenként 2500 volt tavaly és mind1 hányan vagyunk, akkor is csak 2500/fő (az üresen maradó helyeket nem kell fizetni).
Eddig 2 motorral vagyunk az enyém meg egy 900 RR. Lehet unokaöcsém is (GS500) de akkor ő a pályatempó miatt külön jön.
én ha megyek akkor egyedül azt tudom
Ha úgy van hogy megyünk, majd üzenek. Tudok szállást mellette Tiszaörsön (3 km kb. és van termálfürdő) sátorral ingyen, de a panzió sem vészes, úgy emlékszem 5000 egy 2 ágyas szoba. Mi péntek du. tervezzük az indulást.
áááá,nálunk sem jelentkezett ezer éve
én Kunmadáron SOHA nem voltam még mindig tervezem hogy megyek,szeretnék nagyon csak mindig közbejött valami
Mizu?
Mizújs? Nomadról nem hallottál mostanában? Múltkori party óta nem láttam Ha jó idő van jöttök Kunmadárra?
mizujs?
Nahát! Leány a gáton
én nem
Hát én ma nem értem rá 5-ig meló utána meg a kocsira kellet visszaraknom már a nyári gumikat. Ideje volt.
Vagy inkább mindenki motorozik, de az biztos hogy nem tatabányán motortól mentesek a bányai utak egyedül a "nagyvezér" volt
Mi ez a kihaltság már megint kérem? Mindenki melózik?
http://www.gyorimotorosok.hu/images/program.pdf

Hátha érdekel valakit.
Üdv...egyben otthon?