Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úúú,ez sem most volt
sajna ez van....én még elvileg 9-ig dolgozom
igen észrevettem én is és nem csak ebben a topic-ban, vagy mindenki annyira elfoglalt hogy nem ér rá gépezni vagy dolgozik mindenki ezerrel hogy legyen benyára pénz mert ugye rosszabbul élünk mint 4 éve
csak mert mindenki eltűnt
ilyen időben?
mindenki motorozik?
köszi,
akkor meg van beszélve majd 1eztetünk még
Úgy értettem, hogy a 320-ashoz kéne valami kiemelő vagy távtartó a nyereghez, olyat meg nem akarok. A 6 mm-nek meg el kel férnie...
Bocs 24. én levan foglalva kakucs akkor 25. : O)))
Háj!

Mikor felmentünk kakucsra vagy kawa estire,utánna valahogy nem éreztem késztetést hogy utcán botorkáljak,aztán úgy döntöttem minimálisan átfaragom pályára a gépet.Jameg marhára nincs kedvem azt lesni melyik bokorba bújnak meg a rendőrök.Szóval így kb ezért döntötem így.Szép lassan alakulgat a canga,mindíg valamit szögelgetek rajta. Ápropó!Április 24. én időjárás függvényében Kakucsra látogatnánk,egy kis bemelegítésre.Aki átérzi és az időjárás is jó lesz ne legyen Rest...

CSOKI!
? nem fér be? mekkora a felnid? 17-be be kell hogy férjen, mondjuk távtartókkal, azt is érdemes lenne megnézned, hogy a "kis" tárcsáék beférnek e, mert ez 6mm vastag
A 320-as tuti nem fér be. Amúgy emlékeim szerint 30-ban egyeztünk, ha ez áll még akkor kell.
Na hát igen, igen! Minden út környére vezet!
Gratulálok! Sok sikert a többihez is, majd mesélj. Óóó a bulizásban meg benne vagyok (Oszi ne szójjá béé!)
Ok.
mondj valami ajénlatot a tárcsákra, mert azt nem fixáltuk még le. , a 320asok is eladóak olcsobbért
úgy alakítsad mégis hogy fél 3-tól érek rá holnap 6-ig...és ez a biztos
ÜDV öreg!

Milyen színes lett a tábor itt a fórumon!
Hallom nem mész már utcán...mi az oka?
Milyen kicsi a világ, vagyis a.... fórum, vagy Tatabánya és Környe(é)ke
szia,,sajnos északás mehetnénk már bulizni,képzeld megvan a kressz vizsgám hétfőn volt,szombaton megyek rutinra
Ok,majd úgy alakítom,hogy jó legyen
ha 3 előtt jössz akkor mindenképpen
mert 3-kor megyek dolgozni sajna
De igen,most indulunk 9-kor.
Szerdán meg csütörtökön leszek itthon.Csütörtökön megyek Tatabányára,ha ott áll a Bitli a ház előtt benézek majd
Valamikor délután.

mi van,ma nem dolgozol?