Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezen a topikon felezni kell: 105-el mentél!
mi vagy te? gondolatolvasó?
Sziaa!

Anyámnak elmondtam mennyivel mentem (210) jól leb**ott :D:D
aztán kerekezhetne fel a nosztorin 205-el!
most már 6os lottót is veszek!
Akkor is anyám kapná meg,maradna a háznál!
fröccsöntötték!
tudod mit szoktak fröccsönteni! a műanyagot!
már most fennt van!
dehogy ezt a vast alám fröccsöntötték!nagyon szeretem és össze vagyunk szokva!
nem gondolokodom a közeljövöben a cseréjén!
így jobb! igen! mindenképpen!
megyek lottózni!
tudtam ezt belövöd ide!
dehogy smafu!Akkor az összes eétöltött időben csak odafigyeltem és 0.000000000000001 idő alatt is!
iggyóóóó?
kykee nehogy holnap meg bentlegyen a gsr az aprohirdetesbe
és az ezredmásodpercekel mivan? az smafu?
mééé nem bak?
Szint úgy!ismerkedtem vele már régebben is!igen láttam milyen vadméregzsákkal töltött disznó!
Csak a végére voltam kiváncsi és egyeneseben!megfontolt voltam minden 0.10 másodpercben
ja, 8an összesen!
nyilas?
hali Gemini!
hálistennek nem az övé,kk-é-ő megfontoltab,mint kykee tesó
ma összesen 900zal is mentünk?de szerintem itt ott volt 1500is!
orulok hogy megismertelek de csak ovatossan azzal a nagy gikxivel nagyon vad is tud lenni
Itt is hello!
annyi körül mehettél,mert én 100-al nem értelek utol!
TÁdá én meg ma először mentem 274el!De ezt a K.K. gixxerével sikerűlt elérni nem a GSRrel!
..de egy jó tapasztalattal lettem gazdagabb,hogy fölösleges 1000st venni mert nem lehet igazán jól kihasználni ellenben a GSRrel!
őőő izééé vagyis 137el
..és miről,hogy itt 35el amott meg76 mentem!meg hogy 10w60as olajat töltök a vasba és hogy itt meg ott tákoltam! és zúúúúsan eszem a babgulyást és egykeróztam a négysávoson 44el!Nagy bűntény!de azt nem fogom úgy sem bevallani,hogy az alsóőrsi kikötőben szoktam átvenni minden Csütörtökön 00:14perckor a csempészárút amit utána a parkolóban álló kocsiba osztok szét és ebből van meg tisztán a havi 2 milliárdom!
Szerinted miért van hiteles motorom és autóm és miért bérelek üzletet és este az albiban hajtom le a fejem?hogy ne legyen gyanús,miből van jövedelmem! de erre sosem jöttök rá!