Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen! Ennyit számít a tapasztalat....
kykee, nem fogok tudni jönni, a hétvégém ugrott.
Scotch márkájú, a Black Motorsnál vettem, 6500 pénz.
JJJÓÓÓ REGGELT MINDENKINEK !

Nagyon szép motoros idő igérkezik a hétvégére
Nekem házi feladat van a 2napra,50 nm térkő ,GSR NUKU


Kellemesebb hétvégét,léptem
Maci: a maszkot hol szerezted és mennyi volt? Tetszik nekem, mert nem az a deformálódós forma.
1,5 milla....
Sziasztok!


Véleményetek szerint jövő tavasszal mennyiért lehet majd venni egy használt GSR-t 2006-t?
Sacc/kb
Most még nem érdemes mert tavaly jött ki és mindenképpen újat érdemes venni,de jövő tavaszra tervezem a vásárlást,de pénzem nemsok lesz addigra mert most másra kell,de a GSR-ért dobog a szivem:)
laca, egyenes már a kormány?
Kézcsók!

Beszálok én is a Pancsi megszerzésébe és az egykerót szívesen megnézném vele!
szerzek egy Pannóniát csókolom, és megyek azzal, mert nekem nem sikerült csak 130, de hát még friss hús vagyok....
én nézem a tükröt a mocin is, mielőtt bemegyek két sor kocsi közé. A balfaszok. Egy dudától megijedni
Jó, rendben, és én is kipróbálom a Nosztorin felfelé 205-el, meg az egykerekezést is. Annak idején egy 250-es Pannóniával sikerült.
Gyerekek, nem fogjátok elhinni, mi történt velem. Megyek az utcán mocival, majd elhaladok két motoros mellett, akik az autók mögött álltak. Rájukdudálok üdvözlésképpen és továbbhaladtam a lámpáig. Jó 5 méterre lehettem, amikor megálltam. Beszól az egyik csóka, aki a sávomhoz közelebb volt, hogy ne integess bazdmeg, először tanulj meg vezetni. Bazz..., ha közelebb lettem volna hozzá, ezt az öreg, bunkó köcsög paraszt faszt biztos hogy lerúgom a motorjáról. Hogy szólhat már be ilyet valaki, holott üdvözölték. Vén öreg trotty. Remélem még összehoz egyszer a sors vele, majd akkor biztos szájbaverem az irígy faszkalapot. Nagyon kiakasztott e buzeráns.
tetszett az az r1 is, amit a Laca megtört
Nekem elegendő a GSR teljesítménye. Nem vágyom 1000-es gixxer által nyújtott dolgokra.
Egy 1400-es GSX-et vagy egy MT01-et szívesebben kipróbálnék!
hát, nem véletlenül vettem a GSR-t....de az a motor...na az odabasz.
De a GSR viszi a pálmát, csak ugye más kategória.
B-King háttérbe került?
Az GSXR-750 volt akkor, tuti!

Aztán majd megbánnád, amikor nem tudnál vele közlekedni városban, túrán ill. 120 km/h alatt, mert nem bírja a csuklód, vállad.....stb.
lehet. Mindenesetre kék-fehér és szép volt
Szerintem egy R betűt kihagytál!
De ha tényleg GSX-750, azt megbánnád.
Én is szemezek a GSXR 1000-el.....
na jah. Bár ma szemeztem egy GSX-750-el. Nagyon durva.....lehet,5 év múlva a következő lesz.
Én is begurultam a Yamakka wörld-be a GSR-el! Meg is néztek!
Mert már sokan rájöttek, melyik a világ legjobb motorja!
piros GSR ma 15.30 Ikeánál ki volt? Egyébként GSR-el volt ma tele a város
én a háttér!