Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen elég érdekes az alávágás!
Srácok valami jó melót nem tudtok nekem,GSR-re gyűjtök:)
Jó az elején az a repülögép hang alávágás....
Kár, hogy ilyen rövid és nem sokat mutatnak a mociból.
Mármint fehér a LED, csak kéken világít....
na megyek melózni.estefelé vok.
1 napig motor nélkül?Na neeeee.
8 db kell, de ajánlatos 10-et venni..... (sérülhet)

A Lomex -ben van.

KA-3528QBC-D
KÉK LED (3.5mm x 2.8 mm)
Nem BlackNet vállal, hanem ÉN! Csak ő tudja biztosítani az ideális feltételeket úgy, hogy odajössz megcsinálom és elmész haza.
Én úgy tudnám BlackNet helybiztosítása nélkül, hogy elhozod hozzám a műszerfalat én másnapra megcsinálom és utána visszaadom. Ebben az esetben neked kell leszerelni és vissza. Valamint nem jöhetsz motorral, mert 1 napra műszerfal nélkül marad....
a ledeket én megveszem, az nem gond. Nem tudom, Black vállal-e ilyet....
A LED-et napközben lehetne megvenni, de akkor én bent vagyok a melóba.
A műveletet pedig valamikor este vagy ha BlackNet megtudja akkor valamelyik szombaton lehetne megcsinálni. A 14-ben, (gondolom) nem messze tőled.
Fél óra az egész! (nekem)
arra gondoltam, hogy esetleg te.........
8 db megfelelő kék LED, műszerész gyakorlat és a hozzávaló eszközök.....
.....és a műszerfalad!

Hát a LED nem olcsó....... legalább 69 Ft/db !
Gino, mibe fájna átalakítani kékre a műszerfalam? Mint Balcknetét is.
Persze, volt bent nálam a melóhelyemen.
Gyógyul a kutyulija....
és motoron már végre?
Én pénteken....
Nincs itt a fórumon,de sokan nincsenek itt a fórumon akik GSR-el szaladgálnak,nagyon sokan!
bár syrust régen láttuk itt....
szerintem nincs is a fórumon fent....
na ja, de az ilyen azért ritka, mint a fehér holló. Csúszotthoz is könnyű hozzájutni.
De vegyél inkább TL-t, a tarka úgyse tud motorozni, ha eltöröm a lábait, amilyen jók a poénjai
A használtra meg tényleg szarabb a hitel, én jobban jártam az újjal, akárhogy is számoltam.
Ki az aki megvette, elborult vele álló helyzetben és azóta nem meri használni?

Az ilyenre mondják, hogy LÚÚÚZEEER !
Hi BlackNet!

Köszönöm szépen!


Hátte?
Ilyenkor gép előtt?
Boldog névnapot Tiborok.
Igen ez sokmindentől függ,hogy kb meddig fogod használni,le akarod e cserélni idő előtt,mennyi pénzed van!Az igaz hogy nem befektetésnek veszi az embert,de amikor már van igy is hitel az ember nyakán akkor nem akar még többet,persze az is igaz ha jól tudom hogy új motorra kedvezőbbek a hitelfeltételek mint a használtra,de én azt mondom megvan mindennke az előnye is!
De én hallotam már olyanról aki vett GSR-t egyszer elborult vele álló helyzetben és azóta nem meri használni,csak pénze van megvette,és kész,neki nem való motor,az ilyentől érdemes ócsó pézért megvenni,főleg ha szabadúlni akar tőle.
Jó napszakát kisGino!