Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Motornyúzók!

Tud valaki tanácsot adni, hogy hol tudok igen olcsón új gumit venni erre a motorra? Jó lenne, ha kicsit többet bírna mint a gyári (mondjuk 15e km-t). Esetleg ha jó áron van, akkor beérem 1 eredeti hátsóval, az első úgyse kopott semmit.

Előre is köszi a segítséget.

Üdv,
N.
Jó napot,jó húzkodást all!
Have GSR have good time!
wáááááááááááááááááá!
tarka gyere bammeg x4829934
Nagyon köszönöm a felajánlást abolcskei,de ilyen jellegű motorom (mint a tied) nekem is van hátul a disznóólban,egy babetta amiről már beszéltünk,akár azzal is mehetnék és nem kéne hozzád lebuszoznom érte.

Komolyra fordítva: Tényleg nagyon-nagyon köszi,de kihagyom,nem szeretném tönkretenni,tudod,már hozzászoktam a nyomatékhoz,és széjjjeeeeforgatnám csak!
Mégegyszer köszönöm.
Tarka boy ! én sajna nem tudok menni , ha kell a GSR-t oda tudom adni kölcsön ha nem készül el a te géped , és akkor legalább motorral mész a motoros túrára
Nekem van bőrjakóm és szövetjakóm is. A szöveten átfúj a szél, a bőrön nem. Viszont, a bőr talán könnyebben hül le. Kopásállóság szempontjából a bőr mindenféleképpen jobb. Bőrnacit semmiképpen sem vennék fel, ezért kordura gatyóban nyomom télen-nyáron. Eddig nekem mindkettő bevált, ezért igazából nem is tudtam eldönteni, melyik a jobb. Mindenesetre, taknyolásnál a bőr jobban meg fog védeni, és nem ég rád.
Hogy fogok sms-t írni,menet közben?
Délután derül ki,mi lesz a mocival máminthogy kísszen lészen -eee!
Akinek valami kérdése van a túrával kapcsolatban, az hívjon fel: 06 30 922-0689
A túra alatt sms-ben kommunikálunk, mert úgyis csak a pihenők alatt tudom megnézni a telefonom.
Jó reggelt!
Szeva Tarka!
Feltétlen csináltasd meg a motorod holnapra!
Nélküled szürke lesz a túra!
Kel egy kis tarkaság...
Jóóóóóóóóó reggelt Motorosok!
jócaka!
Jóccakát all!
építsétek bele a fuvardíjba!
gibbon ?
Simán!Az elejét feltákolom kerór,és miközben pörög a kesztyüm végére varrt smirglicsíkok teszik a dolgukat!Hátsónál meg csak hanyatfekszem menetközben!
igy mind a két kereket hamar lekezelem!
nincs vele sok gond,puha pamut rongy+2000km-ként egy kis autosal pasztázás.
azé nem fizetnek!
sok pici darabban a K.K. mergájában!
vagy menetközben a gibbonkarjaiddal előrehajolva odatartod a smirglit a kerékhő.
méé?mikor voltam én igénytelen?
azé mer egy kicsit koszos néha?
ÁÁÁ az sem para!Az eleje és a hátulja fel van emelve a GSRnek!Oadteszünk elé egy ezres gixxert természetesen annak a hátsókereke is bakon van,de úgy,hogy a GSRnek az elsőkerekéhez szorosan hozzáérjen!Aztán mehet az első felni is!
peece hogy egyben,mé hogy máshogy?
kipolíroztatod,oszt éjjel nappal pucolgatni fogod mi? pont te!
mármint az autót egyben!nem egyesben,meert az tényleg hüleség lett volna bammeg x361
még mindig csak odafelé tartanátok battameg!
Jó a gondolat,de az első kerékkel akadhatnak problémák +azért nem ilyen egyszerű,meg se próbáld!