Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmmm......de még mennyire,hogy volt, 14éve akkor vezették a falunkba a gázt ne tudd meg mekkora császár volt amikor átmentem keresztbe a gázgödrön.Az akkor egy akkora dolog volt,hogy ááááááá
Ha a 24 a korát jelenti,akkor elég csökött agya lehet!
Látom téged is idegesít!
Ilyen egy csírát!
Olyan balfasz mint egy rosszúl ütött PIN-kód!
Jó nagy marha vagy!
Elhiszem,de majd késöbb erre már nem is emlékeztek!Viszonrt ez a feco24 a fasznak jön ide?!Na ez a kis köcsögpete tök nem illik ide és faszságot irogat adatlapnélkül az összes topicba!kúrva anyját!NA ezt kellene kimoderálni battameg!
Neked is volt MTXed?De jó kis vas volt!
szegedtől 45km.
Egytértek! A kórlapunk is hasonló 16éve motorozom ,riga deltától,simó,etz..........mtx80.......klr250a..........xj600
..........tiger.Összesen úgy 35db kb,és 16év alatt nem telt el úgy egy hét se,hogy ne motorozzam egy kört,ezért kissé rosszul esik ha 1 vadidegen ember azt mondja rám nem vagyok motoros.
Te is szögedi vagy az környéki vagy?
Ezt a hülyeséget ezen az oldalon! Gartulálok barátom hogy ilyennel rohasztod az idődet!
Jó sok sikert hogy megtaláld a lelkedet!
Sajnálom azt az egy hózzászólás helyet erre a megszólalásodra!piszkítod csak vele a KLÁN szférát!
Jó sok agyad lehet,hogy ennyi időd van ilyenre ennyi idősen!Nem nősz már fel?!
Ha meg motorozol akkor menj és gurulj de elötte tölts ki az adatlapod, ha meg nem akkor meg szopd ki az anyádból azt amit apád belevert! ..és takarodj!
Szerintem félre lett valam i értelmezve és Mr.Haya rossz napja csapódhatoot ki rajtad!Ebben nem szeretnék állást foglalni, de nekem nincs bajom veled!Nem mindenki tudja elfogadni a másikat!
Engem itt előszőr okoskának néztek,majd agyon vertek aztán elvették a motorom!Ilyenek a GSR KLÁNerek!De aztán összeszoritottam az öklöm és tettem pár jóindulatú lépést!
Egy a lényeg motorozznuk batta meg bammeggg!
Nekem régen,idestova 13 évvel ezelött volt egy Kawasaki 650z mocim és ez akkoriban nem volt rossz a Mz-s korrszakban!Szerencsém és pénzem is volt rá!Én egy szétgyúrt pony rometről ültem rá!Gondolhatod az irigy szemeket,de én ugyan úgy köszöntem az addigi ismert és ismeretlen kis és nagymotorosnak!
Szóval a két kerék a lényeg nem a gyártmány és a típus!Jó lenne ez a Gyártmány csatározá-sokk eltünnének a motoros civilizációból!
Bővült a tábor Szeged Rádio88-nál Milán nevezetű emberke vásárol 1 GSR-t.
Hali!
Kykee szerinted nekem baj van a motoros mentalitásommal,azért mert nem mindenben eggyezik a véleményünk?
hát ami mi!vagy mi?
MI jöjjön össze? Mi?
Szaszzzzz tírzs!
Akkor könnyebb,ha a tudattalanod nem tud a tudatosról ,mert a tudat alatti kihagyja azt!
tudtad?
Azon vagyok hogy összejöjjön!Mi?
Persze, hogy természetes (már nemekm is 1-2 hete a GSR a hátterem )

Juteszembe:

Néddmeg
Addigra már meglessz a gép (ha minden jól megy), remélem leugrotok !
A tudattalanod?
És neked összejött? Jó nagy tudattalanod van,remélem már elmúlt!
de akkor válaszolsz is rá ugye
én amit kitettem a monitoromon és a telefonomon háttérképnek az össze is jött!
GSR kitettem és egy hónap múlva meglett!Annyira rákoncentrálsz hogy a tudattalanod is ezzel foglalkozik!így pozitív energiákat gerjesztesz és összejön!
Nekem most egy Kastély a hegy oldalában elötte egy s55 merga és a Yacht az elötérben!
max 4 hónap
ŐŐŐ, ha minden jól megy, akkor májusban megtudom !
...meg elmondott mindent az Ékszíj ami a valóságot fedi "EZ EGY ÁLLAT MOTOR, ÁLLLLAT!"
..teszem fel a kérdést,hogy nincs igaza?
Köszi Albi001 én még nem láttam!Az elején még a zenében mintha a nevemet is énekelnék,nem beszélve az egykeróról!
jó kis videjóóó
Hello skacok találtam valamit, ami érdekelhet titeket (bár lehet, hogy már láttátok):

Video
HHúúú ilyen obszcén stílust honnan szerváltál?nekem is kell bammmeegggg!ilyen szép káromkodást még itt nem láttam!végre nem csak én vagyok moderagyanús!
Olyan volt mintha szapulós szobában lettem volna!
Meg azt is észre vettem,hogy támadnak a hayások,de nem baj ez annak a jele,hogy jó ez a topic!
Mr:Hayabusa nagyon egy száj íz szerint beszélünk a motoros mentalitást illetően!