Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neki fekete van!
Ez a beszéd tesó. Reméltem is, hogy jössz. Syrus6 -al sikerült beszélned?
A pénteki napot majd beszéljük meg.

Szija Ritus. Remélem, örülsz a gépednek és van módod rá, hogy sokszor járkálj vele. Már csak azért is jó lenne, ha jönnél túrára, mert akkor ott valóban tudnál ismerkedni a gépeddel. Sajnos, a város nem igazán ideális környezet a motorod megismeréséhez.
Ha valahol itt laksz Bp. közelében, eljöhetnél velünk néha motorozni. Amikor jó idő van, Ginóval motorozunk. Múltkor Dobogókő, Szentendre, Visegrád és környéke volt a motorozásunk célpontja. Ilyen túrákon lehet jókat szórakozni.
jóétvágyat brádör!
tegnap veszprémvarsányban láttam egy kék gsrt az agip kúton.Ricardó?
Az sok tudás nem agyra ment,hanem kiszőrösödött az arcom tőle,amit majd levágok és beleférek a sapkába!
Tegnap este még összeraktuk a peugeot motort kovik barimmal.
Kéne még embereket szerválni a túrára,én má nem tok többet ,csak 20 motor lesz!
Szija Ritus!

Köszönöm kérdésed, jól vagyok!
Igen, félretolom a többi "bajom" és megyek a túrára!
Különösen jót tesz a jókedvemnek, hogy ma dolgoztam utoljára a héten!
Csüt-péntek szabi, moci felkészítés....lánc babrálás...stb. Aztán szombaton goooooooooo!
Kykee szavaival élve:
wwwwwwwwáááááááááááááááááááááá...!

Tényleg kár, hogy nem tudsz jönni!

Merre lax Pesten?
Néha biztos sikerül összetalizni és gurulni egyet együtt!

Üdv: Gino
Szia Gino!
Hogy vagy?
mész a túrára?
kykee!
Szóval te ilyen kis tákolós vagy?
Bünti?
Majd kitalálja a klán, de tetszik ez a szó,mert olyan aranyos!
Sziasztok srácok!
megyek enni jó étvágyat mindenkinek!
Szijasztok!

Tarka bammeg!
Vettél már másik bukót? Gyorsan....gyorsan, mingyá itt a szombat!
A sok fejtágítástól biztos nem megy már rá a régi sisakod!

a kép csak imitávió!
Moto Morini BRUTALE eladó 2006os,km:2800,piros-feket, 70/311-49-07 ár:2.900.000.- 4 milla az új ára!
Képet nem tok most tenni,de nézd meg kykee képei közt az utolsót ott látszik valami.Azt nem ő csinálta de ugyanilyen.Felhívjátok és megbeszélitek vele:Tamás 30/2349061
,
Igyekszem.
...már csak új nő kell!
Március 31.-ei túra résztvevői:
Holnap záróra a jelentkezést illetően!

- Hooligán + Petra
-Thebear + 1db MZ
- Kykee+1 Beus
- Steve
- Gino
- BlackNet
- g0nzales
- Ricardo
- YieSS
- tarka+1 Zsuzska
- Kovik + 1
- K.K. +1 Reni
- Szoboszlai Tomi
- Szoboszlai Peti
- Mohos Ádám
- Zozi
- Székely Balázs
- valamilyen kornél---nem poén,jön!csak nem tudom a vezetéknevét.
- Dody papa
- ivecoslaca + 1
a felüljáróra felkanyarodtok,akkor a balaton felé mentek,jobbról lesz a stop-shop-interspár,utána lesz egy lámpás kereszteződés,balra almádi,jobbra vp-centrum ha ott bemész kb 800m-re lesz az Agip és a Shell egymással szembe.
Ott már könnyebb megtalálni 120 motort!
Új forgalmi,új gumi,jó idő. Ez nem lehet véletlen.
Hmmmm,Üdvözletem kisasszony!
Nos mivel szóújító hírében állok ebből eredendően aTÁKOLÁS a szeretkezés egy becézett formája!
Válallom az ebből fakadó büntit ha nem tetszik!
Minden új GSR KLÁN tag egy beavatáson esik át!Eddig még senki!Csak mondva van!De hamarosan már az elejét vesszük a nagyobb összetartás cléja érdekében!A NŐk választhatnak!egy korsó sőrt vagy ....
Mint olvastam ezt az adatosdit már eljátszottad a BMW topokon. Én meg vagyok elégedve az én mocimmal te is a tiéddel ez így szép és jó!Arról meggyőzni pedig,hogy amiből nincs sok az nem jó nem fogsz tudni.Kereshetsz arra is táblázatot ho sokkal több Lexus-t adnak el mint Jaguárt abban is igazad lenne.Szép napot.
Have GSR time!
Jó napot jó húzkodást all!
Ma az összes utat bejárom az új régi forgalmimmal! főleg Füredi egyenest!Új gunin meg beleköthetelen a GSRem!
A 8-asról balra fordulunk a körgyűrűre és az első kútnál állunk meg!
Az milyen fajta?
valamelyik kút,akkor 82-es mellett OMV,ami van észak fele is egy, budapesti út esso,mol? kifelé van még a club petrol a déli oldalon,vagy shell-agip dél-keleten,attól lejjebb a JET. Veszprém a benzinkutak és királynék városa!
Van pár,ne kelljen keresgélni,mert nem lesz aelég az idő! Tehát melyiken lesz a találka?