Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gery 01!
Annyi negatívuma van a GSR,hogy csak pozitívuma van!

Hidd csak el komolyan mondtam! Tesztpilot vagyok!
Vedd csak meg! akiket edig rágyőzdet azóta mindig teletankolják a GSRemet,mert nem győzik meghálálni,hogy rám hallgattak! Szóval vedd meg aztán megy a számlaszámom.....
De tényleg jó!Kérdezd meg a Spindoctorst vagy a larion6ot!
én mááá odaadtam mind 2öt a Lacának akinek gyönyörű kislánya született és fuvarozik egy Ivecóval,mert fuvaros de nem fuvaroslaca a beceneve,hanem Ivecoslaca,mert imádja akár csak a motorját,amit Istennőnek nevezett el!kicsit elkanyarodtam,bocsi!szóval Ő meg odaadta a Syrusnak asszem!Nekem csak kormányom van,de ha kell odaadom azt súlynak!Felfúrod a végre keresztbe!Ne hosszába,mert akkor jó szélesen kell majd fognod a kormányt!
Milyért kapnánk sírógörcsöt? mert a neked nem vállt be? Mert rájöttél,hogy a GSR jobb!
Örülök,hogy bejött az amit vártál a vastól!De a GSr sem rossz ugye?csak más!Szombaton tali!Mit szólsz a GSRitához!?
Szerinted alkalmazzunk nála,egy ágy összeTÁKolási beavatásos RITUálés szertartást?
Én kezdem,meee én találtam ki!Meg nekem van oklevelem! rendicsek?
Szia Steve!

Megvan még a kutyulid?
SEGÍTSÉG! SEGÍTSÉG!

Elveszett a GSR-em egyik kormány végsúlya!
Akinek van egy fölös gyári, megdobhatna vele!
Sürgős!
Üdv Gery!
Nezegessél bele ezen topik első 50 oldalába!
Ott minden le van írva!
Csákány Tesókám!
Az a helyzet nem akarom leírni erre a topikra, hogy milyen a GSX, mert félő, hogy sírógörcsöt kapnátok!

Egyébként qrvára nagyon qrva jóóóóóó!
Hello mindenkinek!

Véleményeteket szeretném kérni a GSR 600-as gépről...pozitív ill. negatív tulajdonságok is jöhetnek...

Köszöntem:

Gery_01
Szerintem tuti Te vagy az csak mert a nevedben is rejted,meg a jóindulat vezérel,hogy eltereld rólam a figyelmet!
Jó étvágyat Abdul! elmonodom arabul is ha gondolod:ahhla má lá hálámá ahhá lá málá háá!
Köszi!Ma mindenki az én jókedvemért van?mindjáááá viszem a kutyukát az állatorvoshoz!
Csá SchwarczNetz !

Hát akinek fekete a kutyulija, lehet azért meg megette a feketebárányt!
Köszi Gino!Meg vagyok hatva,hogy így vélekedel rólam!
Fekete bari,mert ahogy nézem mindenki normálisan él nem úgy,mint én!
Khm..., lehet mégis én lennék a fekete bárány tezsvír?
Kykee!
Csak hagytunk érvényesülni, a barátokért mindent!
No léptem enni.
Hééé!
Ki mondja, hogy a Klán fekete barija vagy?
Nem rózsaszín?

Jó gyerek vagy Kykee!
(Ja és az előbbit nem olvastam, amire azt írtad, hogy nem olvassuk)
Igen a Blacknet és az Abdúl azok mint az őrültek mentek!
Ilyet!
vagy kire gonodoltál,Gino!Sejtem a Macira!vagy.....?
Nem kell felhoznod a tempót, ha túrázunk akkor szigorúan túra tempó!
(persze voltak tavaly kivételek )

A közös motorozás, túrázás nem a száguldozásról kell, hogy szóljon!
Megyek mert dolgoznom kell!
Sziasztok!
Bocsi,ne haragudj!
Ok, felnézek oda!
Mindig is a KLÁN fekete baria voltam!de kell iyen is......
Ritus!
Már nincs,de ne feszegesűk ezt a témát kérlek!Majd személyesen!Nem akarom az itteni suhncokat ezzel traktálni,meg ez a fórúm csak a jókedvről híres!Csak én szoktam bepiszkítani a hülyeségeimmel,mert úgy gondolom hogy barátok veszenek körbe(Ritán kívűl senki ne olvassa) és elmondom örömöm bánatom!velem mindig történik valami mostanában!ez van,majd lesz máshogy is!
De gyere fel a loveboxra.hu ra ott tudunk személyesen is beszélgetni, ha van kedved!
Igyekszem a legközelebbin ott lenni!
Most sajnos semmi féle képpen nem tudok részt venni!
Túl későn értesűltem a túráról és nem tudok mit mondani a munkahelyemen!
A tempómat addig meg felhozom a következő túrára,hogy ne hogy lemaradjak a nagyoktól!
Gyakorlok amennyit csak az időm és az idő enged!
Jól látod, tesó!

Csak motorozni invitálom egy kib*szott jó társasággal! (na jó, beleértheted magad is egye-fene)
Nincs Családod?
De ott a kép a kislányodról!
Nagyon szép Gratulálok!