Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben.

Jácchatol a kis miniMoto Gino-val, megengedem! Csak nehogy leboxoljon! (lásd. adatlapom)
Csak nehogy besírjon tőled ha meglát!
Kykee!

Nézted azt a videjót, aminek a linkjét e-mailben küldtem neked?
Érdekes mutatvány volt.....
Meg szórakoztatod Ginonét!
Veled is megmérkőzöm! Még a gondolat se legyen benned!
Ahogy motorral megyek pestre azonnal hívlak és odaviszem a GSRemet!1 órára a tied a kisfiam!Addig én megkajálok és pihenek nálatok meg iszom egy-két kávét!
Kykee!

Amint látom, licitet kell indítanod a motorodra!
Dody még a végén lemarad róla, he-he
Érte lementem volna kocsival?
ööö....izé....akkor már feljöhettem volna én is vele.
Szasz!

Csabi!!!

Kérlek ne siess, ezt a nemes és hihagyhatatlan ajánlatot ne hoppold el meggondolatlanul!
Adj nekünk is esélyt erre az ajánlatra! Én már elkezdte gyúrni, ha esetleg meg kell küzdeni érte!
A lányommal a hátam mögött?????
Vagy kérdezze meg a Larion6ot!
Hellóka Kykee fighter!

Feljöhettél volna ma pestre motorral, banyek!
Amíg te családozol és ellenőríztem volna a berendezést!
Hát megnéztem én is az adatlapomat és döntöttem,legyen 4 és fél milla!nagyon ott van ez a vas!
Csao ric!
Csao Gino!
Szasz csabi6k!
GSRt vegyél,másban ne is törd a fejed!Ebben az árban ez a MOTOR nagyon nagy meglepetést fog okozni!Az enyém eladó!három és fél milla!Nagyon be lett járatva,streetfighter kormány,nagyobb lánckerék lesz hátúl és ez ezüst színű!De tudod mit?beszéljenek a képek helyettem és nézdd meg az adatlapomon!
Nem kötök én beléd, nem vagyok én cement!
Csak helyesbítettelek, hogy mindenki megércse!
Jöhetnek a yoshimurások! Az én ablakom 36 méterre van a föld felett!
Már nem sok kell a 10.000-hez!
Szerintem Dody csendben ül és figyel. Biztos megírta már a hozzászólását, ami a 10.000. lesz (azért is nem írogat mostanság) és már csak az enter-t akarja leütni.
...mármint, hogy érthető volt

Ha tovább kötekedsz, rádküldöm a titkos emberemet, hogy túráztassa a yoshimurát az ablakod alatt
Ha van másfél milla kp-d, akkor nehogy azon gondolkodjál, h vegyél-e fel 500e-t hitelbe és használt legyen-e!

Az és helyett vagy kellett volna.
Persze, hogy értetted mert te írtad és tudod, hogy mit akartál írni, d enem azt írtad!
Amúgy igazad van!
Ha van másfél milla kp-d, akkor vegyél újat, cirka 500e-t kell csak bevállalni. Én a helyedben nem gondolkodnék használton!

Sztem kettőt is aludj.

Álljunk megy egy szóra, kedves tanár úr!
Így már jobb? Vagy átfogalmazzam újra, netán kiadjam Neked, h fogalmazd meg?

Min keveredtem bele amúgy? Én értettem az 1.1 versiont is
Rikk!

Olvasd el, hogy mit írtál. Szerintem belekeveredtél!
Ha van másfél milla kp-d, akkor nehogy azon gondolkodjál, h vegyél-e fel 500e-t hitelbe és használt legyen-e!

Sztem kettőt is aludj.
Köszi Laca ,nagyon kedves vagy! Ma is egész nap motoroztunk,hihetetlen,hogy milyen idő volt.