Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem hitelre veszem. Nem tudom hogy el akarom e adni 1-2 év múlva, de ha esetleg igen, akkor a használt motoron sztem kevesebbet bukok. Még alszom rá egyet azért.
köcce

De valószínű valamivel drágább, mint osztrákiába, nem?
Akkor gyere fel pestre. Az oldalon, balra lent mindent leírnak!
Ha hitelre veszed és nem akarod 1-2 év múlva eladni, akkor szerintem jobb az új!
Nekem is sok az új ára, de..... ugyanennyi a CBF 600 is és a GSR körökkel jobb!
Azannya

Ez a kinti ár? Csak megrendelem és elküldik? Vagy hogy műxik? Azért jobban szeretem, ha előtte megtaperolhatom az ilyen dolgokat.
1035 Budapest, Szentendrei út 4. Telefon: 368-59-72
Hát nekem pedig a bolti ára kicsit húzós. Max megpróbálom lealkudni a szalonban a felére . Kívánjatok sok sikert hozzá
Kár, hogy nem itt pesten vagy. Akkor meg tudnánk oldani, hogy egyszerre minkét moci meg legyen járatva!
Ne kell odamenni, feltétlenül.

így is lehet vásárolni
A Cat fejének az idomját kellett javítani és fényezni, a másikkal meg nem akartam hűvösebb időben menni, mégiscsak zsír új motor. Azóta fel vagyok hatalmazva, hogy mehetek azzal is, nehogy lemerüljön az akksi, meg az olajnak is jót tesz...meg...meg, miket is mondtam még...?

Nem tudod, hogy hogyan lehet a Louis-ba kijutni? Egy térkép kellene...
Ja ja.....

Megint megkérdezi, hogy mé nem motoroztam!
Ma ő sem csapatott, mert itt volt pesten.

Milyen korábban említett okok miatt nem mentél? Nem emléxem.....
Akkor már veled sem veszek flottában GSR-t
Tudom ám melyik megyében van Tata

Őszintén szólva mostanában nem nézegettem a használt mocikat, de nem hiszem, hogy turkálni lehetne a 1,5 millás GSRek között. Vagy igen?
Persze, hogy nem mindegy a 4kiló és igen, ruha legyen feltétlenül, mert úgy járhatsz, mint dicső, nagytudású futballistánk
Gino brúder!

Októberben szép időben mindenki ment, a pincében 2 mocival és egyikkel sem mentem a korábban emlegetett okok miatt.
Tehát tudom mit érzel.

De ne aggódj, mindjárt jön Kykee és biztos vígasztalni fog és nem mond semmi fájdalmasat
Hi!

Komárom-Esztergom megye, Tata. Bár Pesten lakom főleg.
Elég jó helyre írtam amúgy hogy GSR-t szeretnék, gondoltam, hogy nem beszéltek le róla.
Bár sztem használtan veszem, mert azért 400 ezerrel olcsóbb kb. Azért az se mindegy. Mert ugye ruhára is kéne költeni .
Én meg fájdalmassan, megszakadó szívvel hallgattam a motorosokat (miniMoto Gino babkocsival való sétáltatása közben), amint a 11-es úton húznak kifelé Szentendre irányába.....
A Cicával, igen.
Ketten voltunk és rengeteg motorossal találkoztunk.
A rend derék őrei még a kóbor kutyákat is megállították és igazoltatták, nem volt menekvés és kibúvás. A szemükben azért láttam a részvétet
Szia csabi6k!

Ne a fejed törd GSR vásárláson! Vegyél egyet!
Szerintem a GSR több, mint kezdőmotor!
Bőven elég és mindenhol megállja a helyét!
Amúgy szerintem próbáld ki a GSR-t és minden bizonytalanság szertefoszlik benned és kialakul a csőlátás a GSR felé!

Steve barátunk kimásolt egy képet, ahol a superkibe teszt pilótája mondja el a véleményét a GSR-ről.
Ne kelljen megkeresni, újra felteszem.

Üdv: Gino
Csá rikk!

Még szép, hogy megállítottak! Kíváncsiak voltak ki motorozik ilyenkor.
Melyik vassal voltál? Thunder?
Ma végre szép idő volt felénk is.
Megvolt az első motoros randim a hatósággal, még szondát is szívt... izé fújtam.
De rendesek voltak, még a lejárt biztosítási papírt sem nézték meg, ami a forgalmiba volt
Ja, felébresztetted álmából, éhesen, vacoghatott is, aztán egyből ráültél a hiper-pehelysúlyoddal, megrántottad a bajszát, persze, hogy bevágta a benyát
Más is így van ezzel
Szia Csabi!

Hova valósi vagy?
Én is 600ast veszek kezdőnek. ha tudsz uralkodni magadon (ami nehéz ), akkor a GSR is megteszi.
Még nem látni tömegesen a hirdetésekben, ezáltal az új és a használt ára között szerintem nincs oly nagy különbség.
Attól függ persze mennyire van kihegyezve a pénztárcád
Jó döntés lesz, ha azt választod, akár új, akár használt
Sziasztok!

GSR vásárláson töröm a fejem. Ez lenne az első moci és nagyon bejön külsőre. Kezdőmotornak mennyire jó? Használtan érdemes venni, vagy újonnan. Ha tudtok jó helyeket, ahol olcsón meg lehetne kaparintani az megköszönném.
üdv
Gino!
köszi a méjlt!A videó is sirály,igaz már nyáron láttam,de most is jó volt megnézni mégegyszer!
valamire emlékeztetett....
Szia Ancsa!

De rég írtál ide.....
Azért gondolom az SV az már más tészta mint a régi géped......de a jót könnyű megszokni! Minden elismerésem, törékeny hölgy létedre százakárhánylovas V2-es gépet terelgetni nem semmi!
Sziasztok!

Tegnap én sem bírtam ki, mentem 70 kilométert, amire tankoltam 6,5 litert......húztam neki rendesen, de nagyon jó volt. Csak éppen utána annyit köhögtem, mint az utolsó tíz évben összesen. Hiába na, csak január van, az ember a motoron - miközben elönti az adrenalin - nem fázik, nem érzi úgy a hideget.
De azért qrvára megérte!!!