Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szega!

Mindjárt küldöm!
Nézted a videót, amit feltöltöttem? (Police Chase Motorbike)
Gino!
küldd el nekem légyszíves méjlbe!
FASZÉN=SZERVES ÖNKRITIKA
Jó étvágyat mindenkinek!
Jó napot,jó húzkodást all!
Remélem motoroztok helyettem is!
Köszi
Jó reggelt Tybee!
Saját képem nincs, de itt találsz párat: www.kep.tar.hu/cseppecske/5041...
Én a Szentendre táblánál visszafordultam, mert már sötét volt és kva hideg , de szerintem a többiek sem mentek már sokkal messzebb onnan.
Jó gurulás volt tegnap nagyon, egy hónapra szerintem sikerült feltöltődnöm! Remélem te is hasonló élményekkel gazdagodtál!
Üdv,
Abdul
Léptem.
Hali Abdul !
A Citáról nincsenek képeid ?
Meddig mentetek ?
Sziasztok !
Ma nem lesz erre motorozás
Nyálkás,csúszós az út Szolnokon.
Szia Kykee!

Én is elővettem,azaz kitoltam a nappaliból az sv-t ,és eszméletlen jót motoroztunk egész délután .
Az én kísérőm természetesen a motorom apukája ,TL volt Rockkal a hátán!
Nagyon élveztem,és hát nem gondoltam volna,hogy januárban elvihetem első közös utunkra a pacit.
Ha ilyen idő lesz,holnap is megyünk!!!
Tegnap hívtalak és nem vetted fel!
Üdv.
Kykee küldj majd sms-t.
További szép estét!
Jó estét all!
Szerintem igen jó idő volt ma,legalább is Veszprém megyében!Be is jártuk hooligán da Bélával!Toltunk 200km és videóra rögzitettük! Nem is fáztunk csak mikor már sötétedni kezdett!A Béla hátsó guninja el is hagyta magát!Már kilátszott a levegő!
Én sem bírtam, és előástam a gépet. Mit mondjak, lehet, h én csinálok valamit rosszul, de a tökeim azok sz*rráfagytak. Pedig csak 2 órát toltam neki. De azé jó volt
Üdv mindenkinek!
Elkezdődött a szezon! Jaj, de jó volt gurulni ma! Méghogy dízel, méghogy lassú...
És még a Cita is belefért a programba, ahol is meglepően sokan voltak! Milyen jó ennyi motort látni januárban!
Remélem mindenki épségben hazaért, ha engedett a csábításnak és nem bírta tovább GSR vagy bármilyen más motor nélkül!
Jó éjt és jó mulatást mára!
Abdul
HAHÓÓÓÓ van itt Valaki
Megkaptam!
Micsináljakvele?
Tybee!
Akkor vigyázz magadra ha mész!
Jó gurulást és jó étvágyat az ebédhez mindenkinek!
Na akkor mentem is ,leszek még ma valamikor .
Egészségedre minden korty !
Az első hetem intézni valókkal meg melóval telt.Tényleg befizetem a GSR csekket is ma.
Az időjárás az csodálatos erre.
Múltkor emlitetted az egyik túránál,de olyan sebességgel ment az úton ,hogy nem láttam semmit!
Még a motor tipusát sem,nem még őt !
Tybee!
Köszi,minden tök rendben!
Eddig minden este ivászat volt,még tegnap is!
veletek mizu???
Mizu Kykee !
Hogy telt az első heted?
Tybee!
ismered őket?????