Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kykee!

Azt nem tudom,h kit mennnyire befolyásol az,h motoros"dolgok" vannak v nincsenek itt a topicon megvitatva,de szerintem nem csak az kell,h "összekössön" 1 társaságot!
Sajnos nekem nem sikerült még veletek elmenni 1 nagy közös gurulásra,de abbol kiindulva amilyen volt:Laca,Badlac,Abdul trióval pfúú!!! Még most is ráz a hideg!
Én nem értek a motorokhoz,igazából meg tudom tankolni,láncot lefújom,keréknyomást leellenőrzöm oszt kalap kabát!
Nemtom vágod-é h miről is zagyválok!
Jó és szép napot mindenkinek!
Hmmm,Gino!Igazad van elég sokan szépen leakadtak a topicról!Múltkor visszanéztem és jókat röhögtem!Szerintem érdektelenné vált a topic,mert nincs motoros téma!
Igen!
Azt néztem én is,h alig pár emberke irogat ide,de a Klán is halott!Mi lehet az oka??
Az addig rendben van,h megy a meló,De néha azért lehet írni1-2 gondolatot!

HAJRÁ!
Köszi.

Te főállású labdakergető vagy?
Szia Gino!

Ebben igazad van,én is csak a héten vok,Hétfőtől 2hétig edzőtáborban keszek!! Remélem azért lesz módom irogatni!
Gondolom ebédidő van nálatok! Jó étvágyat!
Vagy a mai napon csak az én gépem működik?
Hi!

Könnyen beszél az, aki nem dolgozik! ......akkor ne is egyék!
Nagyon sokan háttérbe húzodtak innen a fórumtól. Tényleg már csak páran vagyunk, akik ide irogatnak.
Sok embert hiányolok innen.
Helló halló!

Mizu van mindenki?Sehol senki ,mi ez a punnyadás?Így aztán csak szilveszterre érjük el a 10000-et!
Jó reggelt all!!

Szép napot mindenkinek!
Úgy ki néz,h ma se fogok gurulni,bár még korán van!! Azt mondták,h szeles,esős idő várható! Pedig nagyon bíztam benne!
Na mind1 még bármi lehet!!

üdv és jó mlót!
Nyakunkon az új év, elmúlt a karácsony, a motoros csizmádat
hagyd békén barátom! Míg újévi malaccal tömöd ki a hasad,
a jó meleg garázsban rohad meg a vasad. Várd ki a jó időt,
én csak azt ajánlom, motorozhatsz nyáron, végig az
országon. Tavasszal felkötjük a motoros kendőt, így kívánok
Nektek Boldog Új Esztendőt!

ui:most találtam,nagyon tutti
Szia Syrus6 !



Nem tom mi van de ezzel a géppel nem lehet boltba menni !
Úgy látom defektes a hátsó !
Szia Dody!

Gondolod,h a csomag már ennyire érezteti a hatását?Szerintem még az üvegeket hordják vissza!!


Miért,nem annak szántam! Most azért átérzem vmilyen szinten,h milyen az amikor van is + nincs is!
Nálam adott a motor,viszont nyista ruha!Ha jól tudom nálad fordítva! Tény, h 1picit jobb az én verzióm ill könnyeb orvosolni az én problémámat,de gyakorlatilag ott tartok ahol te!
Fel a fejjel lessz ez még így se!
Szia Ricardo !

Köszönöm a felkérést !
Tanácstalan vagyok és nem is merek többet ilyen dologba keveredni !

Egyszerűen szabotálják a topicot !
Nézd meg mint a csiga úgy haladunk !

Ennyivel nehezebb amióta a csomagot bevezették.
De én má akkor megmondtam ! Nem is szerették ezt pirosan pulzáló barátaink !

Na azé azt mondom hogy a márciusi közös gurulásra jó volna ha elérnénk a 10000. hozzászóllást !
Na persze nem számolással(1-2-3-4-stb.!) hanem hozzászóllással !

Üdv:
Dody


Aljas megjegyzés volt!
Szeva Gino!

Van még hely!
Motoroznak....... én meg
Lehet,h kérek kŐccsönbe valami meleg gúnyát!!Aztán ha süt,és nemesik felőlem csapathatunk!
A nyavaja 1 gyomorkiforgatós,seggen hu pisilős rothadás vót!!
BOCSÁNAT A CSÚNYA FOGALMAZÁSÉRT!!!
Szeva papa!

Ha valóban jó lessz az idő,felőlem mehet!!
Syrus!
Milyen nyavaja kapott el téged???
Syrus!
Találkozzunk tesókám????Motorozunk sötétedésig utána jövök dolgozni és éjfélig nyitva leszek,mert dolgoznom is kell
Szia Kykee!

Én már kkor is örülök,ha +10fokot súrolja a mutató!Akkor én is megindulok holnap!Ha tudtam volna,h ilyen idő lessz mostanában a jézuskától inkább ruházatot kértem vóna!
Ma is szép idő volt, de csak 5.5fok volt+fútt a szél!
Holnap tutti a jó idő!!
Szia Ricardo!

Megvagyok,nem tüntem el,csak valahogy úgy mentek el a napok,h észre sem vettem!! El voltam foglalva a nyavajámmal!De már leküzdöttem(asszem)!!
Szóval vagyok,aszzony +"vakvágányon"!Nem kell rosszra gondolni!