Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felsőfoku végzettségű és középfoku végzettségű, mondjuk közel azonos szolgálatiidővel. Tudom a beosztás is számit. Kb. ? %os fizetéskül. van?
persze vannak fizetési besorolások.Amik idővel növekednek
De nem konkrét a Te fizetésedre voltam kiváncsi. Kérdés volt, h bértábla szerint kaptok-e fizetést?
OK.
A fizetésbe most nem szeretnék belemenni.De pl 30-40k huf is sokat számit
Miért szarabbul keresnek, mint a járőr? Ti bértábla szerint kaptok fizetést? Nem?
Szivesen mennék motoros rendőrnek de a mai világban a pénz beszél a többi meg sajna lényegtelen
Erre gondoltam a Roomster scout után.
Szilárd, miért nem motorosrendőrnek mentél?
Gino az,hogy lerugta,leszakitotta más tulajdonában lévő motorkerékpár rendszámát az ellen mi nem teszünk feljelentést.Mivel az a motorhoz tartozik ez ellen a tulajdonosnak kell feljelentést tennie.Így csak két feljelentés ment az egyik a fickó ellen aki lejárt forgalmival ment ill egy a tulajnak aki kölcsönadta a motort lejárt forgalmival.Max csak egy a forgalmi lejárati ideje előtti kölcsönadási szerződéssel tudja magát kivédeni.
Mi az összegyürt rendszámot leadtuk az illetékes kapitányságnak de a jelentésbe minden belekerült.A büntetést ilyenkor nem mi hanem az elkövető körzetéhez tartozó szabálysértési előadó állapitja meg.Ez általában függ a jelentéstől és mivel a jeletés borsosan lett megírva nem sok jót remélnék a fickó helyében
Teljesen jogosan jártatok el.
Mivel összegyűrte a rendszámot, ami ugye egyedi azonosító jel...így megrongálta...stb. Gondolom azt is egy feljelentéssel díjaztátok...
Nem volt elég, csinálta még magának a bajt a chopper biker
Sziasztok hallottam az Öcsi mesterről mennyire gyors ha viszek neki egy dobot hogy csináljon egy közcsövet kb mennyi idő?
Jó! Kezgyük újra! Tehát miért füvezik a Maci ha úgxis irigy
Nu indul az F1
Mi a fű?
Me írigy? Jólvan tudok titkot tartani! Maci itt vagy Gyertek elénk a térre motorozni, itt jó száraz
Igen,de ne mond a Macinak....
Ú basszus füveztek?
Már majdnem olyan szép mint az én füvem....
Vazze itt úgy esik,h már csónak kéne az utakra
Na...
Már most elált és intenziven szárad is! Talán nem nagy rizikó elindulnotok! Széleset, szárazat, vigyi magatokra!
Csak az a szép zőld gyep....Most már nagyon zsuker a gyep!

a F1 20 perc múlva kezd!
Jani sporoltunk 1 locsolást. Zöld legyen ám a pázsit.
Megy már az f1.