Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GYere mán KV zni,qrva szép a nyakas,és nyugodjál meg,Noproblem!
vagy Nopara?
Most ez övön aluli volt, kiragadni az eredeti szövegkörnyezetből egy szót,az nem ok,de most nekem ment fel ettől a pumpám vazze! az egész mondatot kéretik elolvasni,esetleg idézni,és akkor már nem sértő,legalábbis nem részemről,hanem kifejezetten a közeg védelmében íródott!

UFF
wasp! kell valami trükk a ledes rendsz.vil. bekötésénél, vagy mehet egyből a gyári kivezetésre ? kösz!
nem kellm a nyakbaakasztója me most idegbevagyoktisztára Holnap tuti nem érek rá! tózent a dolog!
Mondtam, hogy bármilyen járművel is lett volna...sőt még gyalog is elfogadhatatlan ez a viselkedés. Ennyi
Az x viselkedését -ahogy írtam is-jellémtelennék tartom Én is, de most írom 3 jára NE BÁNTSUK EGYMÁST! Föleg ne 2 keréken!
Menjél holnap kávézni mert Gekkonál most akció van!
Minden kv-hoz ajándék motofest-es nyakbaakasztó jár!
Egyet értek hentes0910-el szerintem is általánositasz.
Én is idéznék az írottakból pl "köcsöggecirendőrök"
Ez is eléggé sértő.Én úgy látom,hogy a chopperesek valamint a rendőrök nagyobb része elfogadhatóan normális.Neked sem esne jól ha az életformád,hobbid vagy a munkád szidalmaznák.
Én lelőném legszivesebben azt aki igy viselkedik,legyen az 2 vagy 4 vagy többkerekűs A choppereseket meg max akkor bántottam,amikor "muslincás-szeműeknek" becéztem Őket
Nálam a "motoros " szent és sérthetetlen,általában

És egyetértek az általad leirtakkal,és én NEM haragszom,illetve egy kicsit morcos vagyok,mert nem nyilatkoztál,hogy holnap gyüssz 1 KV ra?
Azért olvasd át még egyszer, hogy hogyan viselkedett az az ember....
Tehát nem szar napja volt és nem összekuporgatott lén megvette álmai motorját...stb.
"A fószer kicsit felkapta a vízet és reklámozta magát,hogy neki 20db choppere van stb mi meg mondtuk neki ha 20db choppere van akkor legyen 20db érvényes forgalmi is.Nem maradt más választás bevontuk a forgalmit a fószer totál kiakadt dürohama lett és lerugdosta meg lecibálta a motorja rendszámtábláját és összegyűrte.Egy őrült volt mellette meg minket szidalmazott.Ja ezt úgy hogy a moci nem az ő nevén volt"

Szóval ha nem chopperes, hanem akármilyen motorral volt is...ez a viselkedés ...-
Most haggyá! Idegbevagyoktisztára!
Rendben pontosítok:Bikahárlis fasz akit le kellett volna lőni v +darálni kutyakajának! Ne húzzuk a kötelet oda-viszza, én csak megkértelek, hogy ne bántsd Őket!
Mégegyszer köszi Gekko
Ne nézzétek meg ezeket hu bakker
http://www.sportmotor.hu/motor... a rendőrség pfff
EZT GYENGE IDEGZETÜ NE NÉZZE MEG http://www.sportmotor.hu/motor... kamion
http://www.sportmotor.hu/motor...
"Bikahárlis fasz" volt a kifejezés,de ezt az adott egyén ,(az elmondás szerinti) viselkedését próbáltam ilyen kedves szavakkal "honorálni",és ez nem függ össze a motorja tipusával,márkájával,nemzetiségével,vallásával,s
tb. De tényleg!
És az általad irottakkal is egyetértek!
Holnap KV?
Ha ezt nekem irtad,akkor nem ok
Olvasd el mit is irtam pontosan....
Na ugye?
T. kolléga
Tájékoztanálak, h a "chopperes köcsök" megfogalmazásod helytelen! Léteznek motorosok és köcsögök is, a 2nem igazánszok eggyütt! Tudatom veled, h a chopperos is motoros, csak nem azelőre hanem a hátradőlős tipusú! "Civilben" Ők is postások ilyen olyan szerelők, gsm szakik vagy hentesek! Ép olyan emberek mint abárki más! Lehet,h x-nek pont szar napja volt! +vette élete álmát az összekuporgatott pítén (örült, h ocsón mert nincs rajta zsuga), elötte pár napja, felültette a szöke nőt és basszus pont +fogta a rendőr! Pech! Ajellemtelen viselkedésért + szabájsértésért pedig jár a bünti!
Erre Te ismeretlenül leköcsögözöd!
Az én köreimben rengeteg a chopperes 8 éve ismerem Őket és csípte a szemem amit írtál!
Próbáltam vigyázni, h a hozzászólással + ne bántsak valakiket vagy pont téged Gekko!
A jövöben légyszives törekedj Te is erre! Ha kérhetlek élőttem ne bántsd a choppereseket!
Köszi Gekko!
tiszt csak felsőfokú véhzettséggel lehet. És az dobja meg a fizetést.
Kufár most kaptam a jó kis képeket az ujj uléseidről naon kasa csak a szaga
Persze,hogy vannak a rendőrök között is szemetek,de lekopogom hála az égnek nekem nem sok hasonlóval találkoztam.Pl én még soha nem kértem izzó készletet vagy eü csomagot senkitől.Azt is hozzá tenném soha nem állitottam meg senkit sem azért mert olyan volt a kedvem.Mindig csak célirányosan állitok meg embereket akik gyanusak.Pl ha valaki kellő udvariasságot tanusit úgy,hogy nem volt bekötve,vagy rosszhelyen parkolt vagy kissebb szabájtalanságot művelt akkor csakis szóbeli figyelmeztetés alkalmaznék de ha kötekedő a hangnem akkor erősebb bírság is adható.
De pl ittasvezetők vagy súlyos szabájsértésnél a legnagyobb szigorral kell eljárni.
Néhány tanács ha megállitanak a rendőrök:
1,Mindig legyünk udvariasak,
2,Ha a rendőr megállit és ezt mondja:Üdvözlöm úram tudja,hogy miért állitottam meg?Akkor a válasz mindig legyen az,hogy nem.Sajna sokan elkezdenek olyan szabájtalanságot felsorolni amiről a rendőrnek addig fogalma sem volt.
3,Érdemes a rendőr által kiszabott büntetést elfogadni és egyben a szabájsértést is elfogadni mert aki nem fogadja el a helyszinibírságot az ellen feljelentés megy az pedig jóval húzósabb összeget takarhat.
A helyszíni birság 3eFt-től 20eft-ig tarthat.A feljelentéssel járó büntetés meg ennek a töbszöröse is lehet.
Bocsi,hogy ilyen sok marhaságot írok,de jó ha tudja az ember mire számithat
Hi!
Én meg xarrá áztam Totorral Sóskútról hazáig!
A Bikahárlís faszt meg le kellett volna lőnötök,és elkaparni az út mentén valahol,vagy ledaráltatni qtyakajának!(vannak nefinnyás kutyusok is!) Még neki állt feljebb mi? Most biztos azzal ment haza,hogy a köcsöggecirendőrök!(némelyik sajna tényleg az!)
Hát ilyen világot élünk,általános hogy a "qrva anyját agecirendőrnek,mert megbüntetett mert nem volt bekötve az öv!---nem ám az én qrvaanyámat mert nem kötöttem be magam!Sajna ilyen a sokaság
A köcsi polic meg az amelyik megállitja a motorost,minden ok,és akkor jön hogy EÜ csomi meg égőkészlet? és nem áll derékszögben a földhöz képest a rendszám.....(halkan megjegyzem:attól függetlenül hogy nem hiszem hogy lenne ilyen "derékszögbenállórendszám"-követelmény,
NEM LESSZ SOHA DERÉKSZÖGBEN! Mert a föld KEREK!
Uff...bezséltem... (illetve irtam...
nem kell. nem fontos. Azt hittem büntetésbe van
Hey. Jó kérdés. Pihenget, szóljak neki?
Ez pár dologtól függ.Pl milyen nyelvizsgája van a felsőfoku végzetséghez?Persze középfoku végzettség mellett is lehet nyelvizsga az meg ugyan annyi.Szerintem az,hogy valaki diplomás csak párezer ft különbözettel jár
otthon vagy pityu ? (csak hogy ádám nincs msnen)
amúgy ma nem jöttek a vevőim mert nem jött össze a kes a srácnak :/ elvileg jövő héten ....
am. ti kb mikor jöttök vizitre ? :D