Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék és köszi
ha gondolod beverek 1-et
Ennyivel!
A barátok + barátok!
az sv az sv
Hogy körbeálltatok! Egész jó érzés!
Jó a motor! A cajodról már régen tudom!

huu tényleg Tomassa mennyivel lógok
te meg zőcsséges barátom slickket Kykee-től vegyél ne idegentől, faszán mélység alá vágva
a csajom motoron
Jó estét!
Na válogassál Gekkó bari bökők
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁ! olyat?
olyat nem!
Tegnap megjöttem, holnap 11-kor indulok vissza. Péntek éjjel haza megrakodva.
Szobaton du. 13 h után vasra és usgyi! Ennyi lesz az öröm a héten. Vasánap meló, este baráti kötelezettség. De a jövő hét....

Olyan ruhát láttál, amibe beleférek?
Hello mindenkinek!
Szeva!
Nem részemről ez a kiválasztott! 2 hét és megjöhet elvileg!
Lottónak mutattam csak mert ruhát keresett, hátha talál ő is valami jó a Dainese-ből.
Veled mizu? Élsz még?
Tomassa Doki!
Még mindig a ruhával gyötrődsz?
Varrok neked egyet! Olyan leszel, mint az Ózból a bádogember!
Pupák! Ha itt vagy, ugorj be hozzám! Itt lakom a Tükörhegyen!
Megmutatnám, hogy mit is kell rajzolnod!
Kalinikta Hristos!
Jó éjt mindenki ! Fellőtték a pizsit .
Nagyon köszönöm az infókat ! Mivel béna vagyok még nagyon , itt az apróban láttam vágott slickeket , ezzel próbálkoznék , ha nem hülyeség . Láttad volna a fejüket amikor 2,9m-ről elengedték az árát 2,75m-re , én meg benyögtem nekik a 2,6-ot ha már lúd legyen kövér alapon . Húú de kemény volt . Amúgy nekik is gazdasági válság van , én meg olyan vagyok mint egy elefánt /nem felejtek , átgázolok mindenen / , szóval szerintem vesztésre állnak , de majd meglátjuk . ÁÁ a legfontosabb : van egy busa 300,000-es előlegezésem félpénzért egyik vevőnktől májusi átadással ! Zzr 1400-et akar helyette , és nem kapja vissza az előleget .
Húúú, már ennyi az idő?
Megyek, öltözök befele.....és bááám.....báááááááááám....hazafele!
A gyári állíthatóságával csak előfeszítést tudsz rajta állítani, csillapítást (húzó-nyomó) egyik irányba sem.
Próbáld ki, ha jobban előfeszíted. Hátha jobbnak érzed.
Azért nem rohadt szar a gumi rajta, lehet az út szennyezett, ahol tapasztalod a csúszkálást.
Tegyél rá BT016-ost párban.

Ne foglalkozz vele, hogy hogyan néznek rád!
vízzintes-vízszintes .