Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁ szarrá fogok ázni Buzi időjosok!
Pici türeltmet,,,du. viszem kb. 5 körül.
Kykee nagyon jó a videjó:)))
Szép a hangja is
tolja felfelé, hama hama
Mindjárt rád húzom azt a szatyrot Gina!
Sipi hozd már ide a felvételt... Futárszolgálat?
Igen!
Ehh...ezzel kicsit elkéstetek!
Kár volt lenyúlni a kamionról...
Már régóta DVD van mindenhol....videóóóó...haggyad máááá....hol élsz teee....szatyorban?
Sipinél vannak a videóóóóóóóók!
Mit tökölsz itt a világítással?
Tegyél fel a GPS tartó mellé egy csillárkapcsolót , oszt jóvan!
Egyébként meg miért kapcsolgatnád gyújtásra, ha nem akarod elindítani? Az indítás pillanatában úgyis lekapcsolja a világítást.
Na csáasztok,mentem "gyapotot szedni",valamiből élni kell(ene ) Szebb napot,ez itt nem az,nem süt a nap,hideg van
Es nem vagyok paranoid!
Most akkor nem is vagyok "büdi" ugye? Vagy Neked is náthás-nemüxő szaglószerved vagyon?
Akkor ez elég ,köszönöm,akkor nekem is menni fog relézés nélkül is, azt hiszem...
Köxii,de megvan a xenyony,de ez a beszerelve,csak simán,vagy relézve,hogy nem világjon csak járó motorral?
marhaság, nekem két éve megy gond nélkül, kollégának is, szóval....
BI-Xenon 19 ropi beszerelve! 1-2 óra alatt beszereli! Csak mondom, ha érdekel!?
Gino? Hun vagyol e? Nem látlak! És a Többiek? Vagy tényleg büdi lennék ( és a Macinak nem müxik a szaglása esetleg )
Na nemáá,a pidzsába!
én is így szerettem volna,de azt mondják az okostojások,hogy tönkreteszi a "xenyonyt"az indításkor érkező túláram,vagy a"neem túdóm,kapcsojjákkikérem"
Én ha a helyedben lennék simán beraknám, és ha működik rendesen akkor nem vagdosnám a gyári kábeleket. A relézéshez hozzáértő kell.
Mindent szétszedek,összerakok(majdnem ), a hozzáértés hiánya nem nagyon szokott hátráltatni,de ha 2 db derótnál több van előttem,akkor hajlamos vagyok pánikba esni,de nagyon...
Köszönettel! The BigBear ! Riszpekt!
.... milyen relé kell oda,és hova is?
Na mi vaa? Most én bűzlök,hogy mindenki eltűnik amikor idfirkálok valamit?
Pedig volt "fürgyé'le" nemrég vazze'
két lehetőség van. AZ egyik, hogy mint az enyém, gyárilag tudja, hogy gyújtáskor leveszi a trafó feszt. A másik, hogy relézni kell.
Ki tudja hogy kell ezt megalkotni? Gino?