Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gina?:))))))))))))
Nem is tudtunk a nagy eseményről gratu üdv a csajos oldalon
Alan 777, az pici adó-vevő,és minden tartival együtt 28 ezer volt,az előbb említett helyen, egy kicsivel jobb mintha összeeszkabálnád mindenféle Gina által ajánlott anyagból,és a végén nem használható....
Bocsi Gino (ezt a ledek meg a lóvévisszaküldésért kaptad! )
Akkor mégiscsak igaza volt a Gekko-nak,hogy az nem gyere-be!
ez COOL volt
Abban sem müxik rendesen.
ááá...nem a vacsit szoktuk megdumcsizni.....200 nál...
Ja.... méter / sec
Amúgy kb 25 el tudol kb menni,és közben beszélgetni,afölött már nem igazán......
Meg ugyen nem 200-nál kell beszélgetni, hogy mi lesz a vacsi este...
Amúgy az én "kupakomba" be van téve ,és a BT headset is rá van illesztve,és müxik ,a VOX meg nem ,persze akinek telik Schubert - re ,annak müxik a Vox is
Áhh, még azt se tudom, hogy én is -e?
Te is?
Elmondok mindent, nem tudok semmit.
hogy Te mindent tudol...
Jó sisak kell és nem kell érzékenyre állítani.
Sütiapi!
Szeretünk,de nem a Te műfajod a útibeszámolósdi....szerintem
De a szándék az valóban fontos....
Szia!
Haller és üllői sarok,Heim Pál korház mögött, Alan és Midland márkabolt,ott tudsz venni ilyent,kb 25 és 30 ezer közötti összegbe kerül,kompletten,adásgomb kivezetve a kormányra. A VAC system(Voice Activated System) azért nem jó,mert a szélzajra is bekapcsol...
Azaz NEM járulok hozzá...
Ahhoz én járulok hozzá!
nem lő köszike, de amit írtál azt kinyomtatom és azzal megyek bótba
Pár száz forinttól lehet venni mikrofonos fejhallgatót. De ajánlom min. az 1.500-2.000 Ft-os jobb minőségűt. Ez olyan, mint amit lehet venni PC-hez is....
Aztán olyan rádiót kell venni, (többnyire lehet egyből szettben venni, 2 db-ot), aminek van hangszóró (fejhallgató) kimenete és szintén van mikrofon kimenete. Ez 2 db pici jack dugó. Valamint a rádiónak TUDNIA KELL azt a funkciót, hogy hangra bekapcsol az adás....nem kell gombot nyomni.
Aztán minél nagyobb kapacitású tölhető ceruzaelem méretű akkumulátort kell venni, akár tarcsiba is még.
Most ugye nem jön az, hogy nem-e lehetne a motor akksijáról üzemeltetni....
Köszi Gino ...de nőböl vagyok...szóval....
1. kell vegyek egy walkie-talkie -t jack dugós kivezetővel
2. vegyek egy head szettet (mikrofon, fülhallgato)?

ugyi?
Olyan walkie-talkie -t kell venni, aminek van headset kivezetése és mikrofon is, akár egy jack csatlakozón.
Tenni kell a sisakba egy mikrofonos fejhalllgatót, szétszedve. Na és tudnia kell a rádiónak a hang-ra történő adás bekapcsolást...., hogy ne kelljen gombot nyomogatni...még akár a kormányra kivezetve sem.
akkor rádió frekvenciás?
a lényeg h. motorozás közben lehessen használni, ergó...ne kelljen nyomkodni gombokat a "brékózás" előtt....
sík terepen ment az 12-13 méteről is...próbáltuk
de már akadozott