Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kis segtítség kellene!
Adva van egy H4 Bixenon,be kellene helyezni a GSR -be.... de úgy,hogy amikor ráadom a gyújtást ,akkor még ne világítson,hanem csak amikor már elindítottam a motort! Tehát gyújtáskor nem,csak járó motornál világítson! Nagyon köszönöm előre is!
Köszi hentes
Jani! Ha nem kapok egy mintát hamarosan,hogy csináltathassak egyet akkor veszek egyet ( és utána kiherélem az összes ,az eltűnésben érintett embert itt a boltban )
Ezermillió bocsessz,és köszönet a türelmedért
Kérdezd meg Tőle hogy mennyibe került....
Vazze te milyemn pihent vagy!
vagy mégjobb: Kösd fel magad egy fára olyan pózban mintha szabadesnél, magad alá meg tegyél egy ventilátort, így akár órákat is "zuhanhatsz"
Ez lehet,de én nem róllad beszélek, hanem egy BMW-s ről melynek nem égett a bal hátsó lámpálya és telefonált a köcsög közben és a középső sávba jött elém. neki mutattam az indexelést és mutató újjamat, hogy figyeljen!
Én már a szélső sávban voltam, elém jöttél be..Le akartam húzni az ablakot és kiintegetni, de nem volt rá időm mert mész mint őrült! látom már néha eléred a 65km/h-t is! Azért vigyázz ezzel a száguldással, nehogy túlválald magad
Na pont ilyen 5leteket vártam!
Yess! Megkaptam.
ÁÁÁÁÁ nem! Álmos voltál picinyem,,,az AUTÓS NEM indexelt....
Menj fel a tetőre aztán hajrá Kiteszel egy szivacsot, leugrasz. kb 1-2 mp zuhanás. Ha ezt 40x eljátszod, máris ott vagy ha kiugranál repcsiből
Gino még mielőtt elkezdenéd ...REPÜLŐGÉPBŐL 4000-m magasból,ejtőernyővel a hátamon és baromi nagy vigyorral az arcomon!Tudom az utolsó nem nehéz..
Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!

Oldklu!
Nekem kő a póló!Valószínű,h egy ismerősöm fogja elhozni a pólókat!Majd rám hivatkozik!(ki gondolta volna? )

Sipi remélem megkaptad a telszámot!Vazze úgy +szédített ez az ugribugri......Én is akarok 4-5-6x ugrani 1nap
nevicceljmá Rád dudáltam hogy vegyél észre, de bemutattál meg mutattad hogy indexeltél, mert azt hitted azért dudálnak rád mert bevágtál az autó elé Agresszív kismalac
Neked is szép reggelt.
Nem a dudáló autónak mutattam be. És soha nem a középső ujjamat mutatom, hanem a mutató ujjamat,, külömbség
Jó reggelt!
A Kis Sipi milyen agrsszív ma reggel! Dudálok neki az árpád hídon (autóval), erre beint a középső ujjával Biztos este nem volt pizsomaparty
J Reggelt!
Polo'kkal is lehet űzekedni? Ja, bocs! Űzérkedni!

Akit illet! Gyűjjetek el ezekért, mert addig nem megyek, és nem csinálom meg a hiányzo'akat a többieknek.

Akinek nem kell, az mondja meg, hogy a hajamra kenhessem!
Még én üzérkedem LEDekkel?
Szívesen!
Jó morgent!
Morgen!
kösi a ledeket, nagyon dzsukher lett


Jó reggelt
Üdv!