Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó8!
tényleg Te kérdezted elsőnek,de én időben közelebb lennék a válaszhoz,nem?
fel is idegesítettek......a qrva tetves anyjukat,ha ilyenkor csatt van,akkor utána jön a sajtóban az "őrült meg geci motoros" duma............
Van 660-asom, tovább? Ragasztószalag?
...végy egy Sony Ericsson k660i-t...aztán........de majd személyesen elmondom,,,ezt szabadalmaztatom és ha bármi baj van ott a mozgó kép....most is jött velem szemben két autós a sávomban átlógva.....
Én kérdeztem elsőnek......
Várj a sorodra!
jó az az aszfaltcsík mi?
Hi Káj!
Hun az a kamera meg hogyan? Mondod el azonnal?
U too!

Hova a rákba rakod a kamerát a sisakon/sisakban?
ez jo télleg ilyen volt
Húúúú...tényleg látszik az aggodalom az arcán....
Jó sokat irogattatok, alig győztem olvasni!
Na majd holnap írogatok,mert de. itthon leszek

Most viszont jó8!
Estét all!

Beszéltem a Gáborral(épp valami erkélyre mászott fel ).A lényeg,h csütörtökre írja ki lemezre az ugribugrikat!Szóval nálam lesz és du valamikor valahol összefuthatunk az érintettkel...
(4 után)
Ne hisztizz már Gina...
Köszi mindenkinek.....ahogy megjelentem, eltűntök.
Megszagoltam magam...nem is vagyok büdös!
Te is, ügyes vagy.....
Jól csinálod Gina jól csinálod...
Ejj....mióta szokás ruhában zuhanyozni?
Ez nem a bigbrádervagyvalóvilág.....
Jaj de cuki. Állom a szavam...mehetünk együtt a zuhanyzóba
Csak arról nem volt szó hogy mennyi ruci lesz rajtam, úgyhogy meg leszel kímélve GINA a zuhany alatt, mert ruhában megyünk be

amúgy köszi Abdul a segítséget
a rohadék! Na jó, csak a mamuszba tévedtél ! A helyes sorrend adatlapon olvasható!
Értem,,, első a gyerek! második az asszony, harmadik meg a mamusz
Újváros lett otthon lebeszélve 8-12-max 14 óráig, du.-tanra rászérvezés, ehez képest lett külhon 7- 22.30-ig! Ha én törlöm családi programot, szerinted? Én mindig fordítva ülök a lovon! Szerintem annó megöltem a királylányt és asárkánnyal élek eggyütt! De nem bántam+ ! Sokat köszönhetek neki, nagyon jó társ, de ezt a motorozást nehezen emészti!
Ma is tudok telefonálni! Hacsak nem beszél az iker!