Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képek

1. a fotós, vagy inkább transformers?
2. Viki élvezi a készülődést
3. Viki BÁTOR indulása! Szép volt!
55 és +oldodik a problem
Mert a gyári ülésed van és nem támasztotta a gerinced!
Jani. Drága jó zöldvérű kollégám üzeni Neked az uszodából. Köszöni, h elvertétek a lillákat. A médium Rólad ,,cikkezett,, , h milyen jól fogtad az UTE csúcs játékosát. A feladatodat végrehajtót
tad.
Akinek gondja van aprosztatával az nyomjon le egy BP. - Slavnicát. Prostata uno
szép jó estét
JA ja! Nem semmit tornázott a mocin,,, mint valami tökönrugott pankrátor
Jó volt az a "hastánc" ami lenyomtál 30 kilométerenként
most látom csak a galériában h milyen csinosak vagytok rövidgatyában és motoroscsizmában kár h ezt nem láttam élőben
Fentvan a képe itt...de amúgy a fekete, mert több extrával adta és többet tudtam alkudni is belőle
és melyik színben lett a végén
hát ez az....ez spéci magyar űző szlovák szarszag volt...ilyet itthon még nem éreztem
de a naplemente télleg gyönyörű volt
Szio!

Igen múlt vasárnap megvettem, és most vasárnap fel is avattam...egy gyenge 520km es túrával
csináltam képeket még a drágaságról...felteszem ma este...legalább is megpróbálom
Fincsi illat! Olyan szarszag volt egy két falu mellet, hogy rosszul lettem a sisakban!
Jól bírtad a túrát! Ne aggódj nekem is szétmegy a seggem!
Tettem képeket a fotogalériába
szia csajszi ! megvan a GSR-ed kissé lemaradtam a fórumról a napokban.
Most bírtam felkelni....
Hát...mondhatom...ez a túra konkrét beavatás volt számomra a kb 60km es távakhoz képest.....
Az árpádhídon már nem tudtam eldönteni mim fáj jobban, mert semmit sem éreztem... .....
De hihetetlen élmény volt...nekem a naplemente a dombok, és az a fincsi illat jött be a legjobban amit 1-1 falu mellett elhaladva éreztünk

Utólag is most már mondhatom, hogy megismertelek: Boldog SZülinapot Abdul
Hella all.

reméljük hogy tudunk még menni ugrásra, ill. oktatásra és akkor ha minden összejön én is bepróbálom sajna most nem jött össze rá a lé
Mondtam, hogy lépj ki a melóhelyről!
Bameg... nem tudok képet csatolni itt bent? Pedig cicis sütik voltak...
Köszi, majd a többit kiírod?
Küldtem cserébe sütit...
Abdulkáám,,,kérésedre íme:
Sipikém... aggódó gépben készült fotó nincsen?
És már emlékszem szinte mindenre.
Meeeekkkkora volt...