Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abdul
Syrus
Viki
Sipi
hacak ( Zoli )
Tomas
Anna13 + 1 fő
Gino
Gekko ?
Efendi
NO de para
Hojti
Alex
Baripeti?
Wasp?
Woooooooooooow! Na ez az!
És jön a család is?
YYYEEEESSSS! De jó! Én örülök nektek a legjobban. Ha össze jön tudni fogjátok, hogy mit érzek és miért izgulok értetek!
Milyen eső? Vazz nekem ne essen me lehidalok!
Hali

Úgy néz ki,h mégis jövök! Jó fej család átrakta jövőhétre a bulit!
Szóval ugrok!
hol van a kamcsi?sisakban?
bírom ahogy motorolsz
Sipikém mi péló van a telefonoddal? Hívlak, de nem vagy kapcsolható... csajozol?

Néztem a reptér honlapját, 14 óráig vannak csak nyitva (vagyis ugrások addig vannak), tehát időben végzünk. Csak az eső...
mennék is,de nem megy ,,,sajnos,,,majd legközelebb.......de tudod hol találsz,ha akarsz velem így gurulni!
Há' mos' mé'?
Hozzám is megérkezett a kis zacsi a fehér anyaggal....úgy illik ha fizetek, neeem? Vagy az az ingyenes csali minta?
Másfél jár vissza abból a 3 millerből, amit te utáltál múltkor. Elfelejtetted?
Vagy megint átvertél? Hamis volt az utálásod?
Mivan..mivan...Menjek veled kici..óccó..nem drága...bótba vásáni....háttutinem!
szeva tesó!pedig a szlov.szerpentin nekünk való
Csao Klán


Kivel mizu?minden okés?Anna,hogy viselkedik a kutyulid?Ma levideóztam egy kisebb túrámat..... már töltődik
Üdv!
kivánok GSRklán!
Mért? Nagylány?

Amúgy melyik Biztosítónál vagy?
aha....kicsilány?
okés.... köszi a segítséget.
Kicsilány....én a Genertelnél vagyok. Azt neked kell kérni a biztositodtól. Ami a legközelebb van hozzád.
Tényleg nem megy vki holnap generaliba ilyesmit intézni. UIR 765.
Vastagon van bőr a pofámon.
Kérjél nekem is lécci...és akkor reggel odaadnád
UHJ985, és UGH637....:)))
megtennéd nekem?
Jó ha van. Én pl. betelefonáltam a legközelebbi bizt. fiokba. megcsanáták és mire mentem ki volt készítve. Csak a rendszámot kell bediktálni. fél perc és kész volt.
Mondjuk zöldkártyát nem intéztem ma. Az pedig kell? Nem?
Akkor tul.kép még jó is vagyok.
Sajna nem tudom. 11 re kellene leérnünk. Onnan már a reptéren lévő ütem a meghatározó. Azt nem lehet sürgetni.
A vasárnappal kapcsolatban kérdezném. Ha 10 óra felé mennék utánatok akkor még Slavnicában tudunk még találkozni. Ill. mikorra
megy le az ugrás? Kb.?
jó mert az a hétvége nekünk se
majd megnézzed
annyi hogy ezeken kívül még 18ikán nem érek rá délelőtt mert érettségi. utána vagy előtte bármikor. csörögtök aztán 1 óra alatt itt vagytok