Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! Tudom hol van!
Jó éjt !
Jó éjt!
azaz! Károly K.-Baross u. sarok
Budaörsön nagyon közel Gekkohoz. Ha az autópályán a körforgalmas felüljáróról lejössz Budaörs központja felé (Retzbútor mellett elhaladva), akkor az első lámpás kereszteződésnél (a Gekkós körforgalom előtt) jobbra lesz egy új gumiműhely a sarkon, ahol motorokkal is foglalkoznak. A tulaj és az egyik gumis srác is motoros.
Én mentem sokat egy barátom RSV-jével....hát azért picit midnig bizsergett a seggem..
meg fog sértődni a kutyulid.
Egész hétvégén! Holnap 3-ra megyek érte, hétfőn kell visszavinnem!
Teszteld szombaton!
A vasárnap legyen a GSR-eké.
Jó éjt !
Jut eszembe! valaki nem tud egy azonnal megvárós felnijavítót? A hátsó kerekem magáért beszél!
Köszi! Akkor legyen a legközelebbi közös guruláson! Csak a kíváncsiságom miatt.
Olyan szép együtt látni ennyi GSR-t! Kicsit bánom, hogy pont most tesztmotorral megyek!
Kontra re kontra!

Sebaj most ez van!
nem bizti,addig marad a kérdőjel....
Ez nem igaz! Az SV 1000-m az tényleg olyan volt! De ez nem,majdnem olyan mint egy sor 4!
Ok! Csak szóljál!
Te csak pasiban tudsz gondolkodni?
Csaj, aranyos, kellően őrült és friss párkapcsolattal rendelkezik.
Olyan, mintha egy nagy vibrátoron motoroznál...
Túl szép gép az a baj... a V2-től tartanék, de egyszer lehet, hogy szavadon foglak. (Aztán megveszem... )
Kell !
Jó estét!
Ha valaki Allianzos és kell neki zöldkártya az szóljon nyugodtan! Holnap délelőtt megyek csináltatni!
Hím, nős?
Abdul
Syrus
Viki
Sipi
hacak ( Zoli )
Tomas
Anna13 + 1 fő
Gino
Gekko ?
Efendi
NO de para
Hojti
Alex
Baripeti
Wasp?
Gazsi?
Persze... öregszem, de nem hülyültem meg! Nagyon régi ismerős, tavaly lerakta ő is nagymocira a jogsit. Szóval jó lenne ha egy körben ugranék vele, különben elviszi a motoromat amíg a levegőben leszek.
Oszt meg méééé? Meg nem próbáld!