Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuuudoooom tesaaaa!
Csapj be egy ajtót,ébredjen már fel ez a Fndi komád!
Ez szép marhaság volt !
hülyéskedek teeeeeeeee.
Te fizetel
V2 chopper...
"sosem volt baj, ha valaki motort váltott....és ha el is tűnt innen, nem mi küldtük el...." . Ne reménykedj !
intruder1800i
Nézz mán előzményt, teee....de ha továbbra is teszed a hülyét..akkor.... miii?...hogy nem teszed?...ja bocsi!
Nem ok! Ebből van a baj,ezt majd valamelyik pályán nyomjátok fiúk!Ott legalább nem jön szembe senki,meg szalagkorlát se nem van....
A V2 chopper is olyan....
majd kipróba!naaaaaa még 1kört
Nem gyenge az tény , de pörög mint az állat , és sajnálom szegénykét . A busa olyan kis díeseles fíling , alapjárat fölött picivel már úgy odaver , hogy nem kell az égbe pörgetni . Ez a stílus közelebb áll hozzám , ennyi és semmi több .
A ledeket? nemmá,hányszor magyarázzam már el?
sosem volt baj, ha valaki motort váltott....és ha el is tűnt innen, nem mi küldtük el....
Az ember a lényeg, nem a motor fajtája.
Viszont a GSR az a motor, ami sok jó embert összehozott, mert akinek tetszik és ilyet vett....azok valahol egy hullámhosszon vannak.
Uff
nyomunk 1Bakonyt és az uccsó fizeti az ebédet!Legyen az ebéd:paprikás Busahúsa
Hella all.
Busa az jó mert jó a husa
Daxi,efharisto poli! Ise megalos!
Szerintem nem baj az ha köztünk vannak olyanok is akik nem GSR esek,sőt,de ha fikázni kezdenék a Qtyát,akkor az nem lessz nagyon tolerálva szerintem....
Én se ...nyugi...
bakker ezt nemértem
Busa ine poli dinato gammoto ! Ine poli kalo , na kanis prova file !
Feltételeztem némi hozzáértést a kicsiny buksidban.... ha már neki mersz állni....de csak önbizalom volt...vagy vakmerőség...vagy bénaság?
Én is Téged!