Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gina...emesenre gyere...most





Sziasztok GSR 600ok
Má azt se tudom merre, hány méter, hogy egyáltálán motorozni akarok v se. lehet h nehezebb ezt megtanulni mind csinálni! Deaz biztos , hogy reggel felkelek és a Babyvel megyünk együtt melóba! A többit a sorsra bízom!
Szia!

Folyamatosan....
Lecsiszolva, már csak műanyag alapozó és szín +lakk.
Meg a füleket kell meggyógyítanom.
Na, ez már jobban hangzik.
Majd elmúlik aszongyák csak5 nap, de az első nem számít!
ez teljesen felesleges. és nem is értem. a topik azért van h az összejött társaság (köztük te is) beszélgessen motorokról és minden másról. megy a hülyülés de ez oda-vissza igaz... attól h én nő vagyok még mehet a heccelés ugyanúgy. a komoly dolgok úgysem nyilvános fórumra valók. úgyh sztem ne ez legyen a végszó...
Köszi Sipikém! Te már a súlyod miatt nem ugorhatsz?
HI Gino. Tesztelsz még?
én is menek alunni!
Csá csumi !
Jó 8!
Ez kölcsönös
Megyek,,,begyülytöm az asszonyt
Neked is megjött?
Erre van élő bizonyiték! Állandóan felmentem 5 éven keresztül de csak nem maradtam fenntttt
Fent nem maradunk az tutti..
Ezt a részét nem tudom. De most nagyon szép hangja van a drágámnak.
Ne hülyülj....Maxi biztonságos! Semmi baj nem lehet. Azt hiszem Végül is csak pár méter
kockázat nélkül nincs nyereség
Ne csináld má vazze!
Neked is meg fog jönni?
szuper
Én kezdetektől fogva: ELF 4 hp eco 10w 40-et teszek bele. Hibátlan.
Úgy gondolom nekem kell fejet hajtani a klán elött! Nagyon jó emberek vagytok ismerve és ismeretlenül is, de ha ebben 1edül maradtam akkor inkább nekem van curikk! kösszi mindent amit kaptam (nem keveset) vigyázzatok magatokra! No sértődés no harag no para! Biztos,hogy találkozunk még, de valoszinüleg csak egymással szembe az úton! Sziasztok!
Remélem a visszaúton is 1ütt jönnénk!
Megkérdezek mindent! És megírom..... Jó lenne ha ugranátok és egy csómóan elkisérnénk!
nem castrol van nekem most benne a repsolra azt mondta használtam mikor leengedik olyan mint a víz... én nem értek ezekhez a dolgokhoz mindenkinek elhiszek mindent ha elég okos fejet vág hozzá